Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen oprendszered van?...

Milyen oprendszered van? Meiket tartod legjobbnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Windows XP SP3-om van, szerintem a legjobb, szemben a win7-tel, ami még nagyon új.
2011. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem új már az a 7-es, készül a 8-as...
2011. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Windows 7 Ultimate 32 Bit. szerintem ez a legjobb Windows :) egyelőre.
2011. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Win7 ultimate 64bitet használok. Egyiket se tartom a legjobbnak. Szerintem nincs olyan, hogy legjobb, csak olyan van, ami optimális. Ezeregy dologtól függ, hogy kinek melyik a jó.
2011. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen gépre és mik az igényeid. Erős gépre mehet a 7, vagy ha dx10-11-et akarsz használni a legújabb játékoknál. Kell hozzá kétmagos proci, és 2GB ram.

Kisebb gépre bőven megteszi az XP. Kisebb gépigényű, egyszerűbb, gyorsabb rendszer és megy rajta minden. Nekem is XP van, pedig az én gépem vígan vinné a 7-et is - de az XP jól bevált, megszoktam, marad. Tehát szerintem az XP a legjobb. Nem mindig jobb az új, és nem mind arany, ami fénylik.

2011. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
XP-Debian párosítás. Az XP a géppel érkezett, a Debiant én tettem fel. A hang csak XP alatt megy, viszont programozásra a Debian a jobb, mert arra könnyebb volt beszerezni fordítót. Egyébként mindkettő jó.
2011. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!