Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » No signal proci ventillátor...

No signal proci ventillátor miatt?

Figyelt kérdés
Jelenleg az a problémám akadt, hogy amikor bekapcsolom a monitort no signalt ir. A TVmmel is megpróbáltam és akkor is no signalt irt. kihuztam bedugtam ujra, RAMot is, videokártyát is. VISZONT elözö éjszaka tönkrement a processzor ventillátor/eltört. Az elötti éjszaka valami olyat irt a gép hogy cpu fan vagy valami a cpuval van valami gond. Mondom majd holnap megcsinálom és másnapra csak no signalt irt, semmilyen menü nem jön be csak a no signal, billentyü, egér világít. Röviden valószínü csak a processzor ventillátor volt a baj/az a rossz? (Jelenleg nincs rajta, de ugyan ugy azt irja hogy no signal) másik videókártyával is próbáltam de az úgy se jó. (Röviden, elég csak Új processzor ventillátort venni mert az lehet a rossz?)

2021. jún. 24. 23:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
vagy nincs valami jòl bedugva, de ha kell fotózok és leirhatom a specifket, mivel láttam hogy nagyon sokan szenvednek ugyan ezekkel a hibával csak sajnos egyik sem jó nekem
2021. jún. 25. 14:36
 12/21 A kérdező kommentje:
Én sajnos még mindig a ventillátorra gyanakszom mert elözö este sem volt jó a monitor, de viszont kiirta hogy CPU FAN ERROR stb stb es utanna veglegesen nem volt jo
2021. jún. 25. 18:26
 13/21 anonim ***** válasza:
BIOS-ban, ha betudsz lépni, akkor CPU Warning Temperature és CPU Fan Fail Warningot kapcsold ki. Ez nem oldja meg a problémát sajnos, de ha így bebootolna a rendszer, már az is haladás lenne, és onnan meg Windowsban megtudnád nézni valamilyen programmal (pl. AIDA64) a hőmérsékleteket.
2021. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Neem csak tegnap irta ki sajnos, utánna leszedtem a CPU ventillátort hagytam 1-2percig visszaraktam és onnantól már ki sem irja hogy CPU FAN ERROR
2021. jún. 25. 18:44
 15/21 A kérdező kommentje:
Szóval röviden szerintetek egy processzor ventillátort csere megoldaná a problémát vagy az egész offos?
2021. jún. 25. 20:17
 16/21 A kérdező kommentje:

[link]

valószínüleg megvan miért nem jo.

2021. jún. 26. 22:57
 17/21 anonim ***** válasza:
És ezt hogy sikerült össze hozni? Vagy már eddig is így ment, és most dobta be a törölközőt?
2021. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
ahj sajnos nemtudom, de szerinted vissza tudom állitani/megpróbáljam vagy ezt szervízben megtudják csinálni?
2021. jún. 26. 23:27
 19/21 anonim ***** válasza:
Vissza lehet, de nem fog működni már azzal a processzorral, és mivel a tüskék megsérültek, új processzorral se működne már. Szervizben ezt nem csinálják meg, mert az ilyen fajta sérülés garvesztes.
2021. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 MGéza ***** válasza:

Őt keresd:

[link]

Pont ilyen sérüléseket javít.

2021. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!