Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » No signal proci ventillátor...

No signal proci ventillátor miatt?

Figyelt kérdés
Jelenleg az a problémám akadt, hogy amikor bekapcsolom a monitort no signalt ir. A TVmmel is megpróbáltam és akkor is no signalt irt. kihuztam bedugtam ujra, RAMot is, videokártyát is. VISZONT elözö éjszaka tönkrement a processzor ventillátor/eltört. Az elötti éjszaka valami olyat irt a gép hogy cpu fan vagy valami a cpuval van valami gond. Mondom majd holnap megcsinálom és másnapra csak no signalt irt, semmilyen menü nem jön be csak a no signal, billentyü, egér világít. Röviden valószínü csak a processzor ventillátor volt a baj/az a rossz? (Jelenleg nincs rajta, de ugyan ugy azt irja hogy no signal) másik videókártyával is próbáltam de az úgy se jó. (Röviden, elég csak Új processzor ventillátort venni mert az lehet a rossz?)

2021. jún. 24. 23:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Amit érdemes megpróbálni:


-BIOS reset

-Másik VGA kábel

-Másik monitor


Egyébként inkább VGA-val lehet baj, ha CPU gond lenne, nem is tudna bootolni a rendszer. Attól függetlenül kell rá venni egy jó állapotban lévő ventilátort, de az kétlem, hogy megfogja oldani azt a problémát, amit itt leírtál.

2021. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
+ szr ventilátorral ne nagyon indítgasd, ha nem akarod, hogy a procival együtt az alaplap is elszálljon, ami aztán viszi magával a RAM-okat is, bár az újabb processzorokban már bizonyos hőmérsékletnél lekapcsolja magát a rendszer, azért nem muszáj kockáztatni.
2021. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Másik monitor volt ( ha a tv annak számít illetve kábel is volt.) UI: hülye vagyok. A billentyüzet sem jó Az RGB világítás világít, de a numlock/capslock nem. Illetve ezt látom [link] Szóval gyanítom itt az alaplappal is lehet valami nem?
2021. jún. 25. 00:24
 4/21 anonim ***** válasza:
Amíg nem próbáltad végig az első válaszban felsoroltak, addig nem tudok segíteni.
2021. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Illetve majd akkor próbálj BIOS resetet, ha már van új ventilátor.
2021. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a jumpert illetve a batteryt de még ugyan úgy nem kap jelet egyik sem a világításon kívül.
2021. jún. 25. 10:42
 7/21 A kérdező kommentje:
akkor ez alaplapi hiba lehet vagy nincs valamelyik kábel a helyén?
2021. jún. 25. 14:10
 8/21 anonim ***** válasza:
meg van már az új ventilátor?
2021. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
mondjuk új sem kell, ki lehet próbálni egy normálisan működővel is, és akkor nem kell feleslegesen ventilátort venni.
2021. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igen de valszeg alaplapi hiba lehet ha a billentyüzetet sem érzékeli
2021. jún. 25. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!