Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha vennék egy bányászgépet 2...

Ha vennék egy bányászgépet 2 milliós keretből, mennyi idő alatt térülne meg az ára?

Figyelt kérdés
Sajnos láma vagyok ehhez az egész kripto témához. Be sem tudnám állítani szerintem. Az meg, hogy valaki megkérek aki ért hozzá az plusz költség lenne.

2021. jún. 20. 02:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#18


De, a 10-es válaszoló is ezt csinálta. Ezt írom én is. Azt meg értelmes ember nem mondta, hogy a kriptoval csak nyerni lehet, de ezt egy minimális utána járással bárki kitudja következtetni.

2021. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#19. Igen, ez az a kockázat amit korábban írtam, ha túl nagynak találsz, akkor nem vállalsz be. Például ha van egy btc-nyi pénzed, akkor te nem veszel, ha meg vagy 10 vagy 100, de akár 5 btc-nyi, akkor már lehet, hogy veszel egyet.
2021. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 SIDLER22 ***** válasza:
89%

Kb 3 év alatt térülne meg bár attól függ mit bányászol.

Az Ethereum bányászatnak még kb 1-2 éve van vissza. A Bitcoin bányászat nehézsége meg csak nő, de azt is kb 1-2 évre tenném amikor már nem fogja megérni. Ha most beszállsz akkor sok melóval és nagy szerencsével pluszba jösz ki belőle. Szóval én nem ajánlanám.

2021. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!