Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb laptop az...

Melyik a legjobb laptop az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Nekem eddig a Vostro tetszik a leginkább, bár nem igazán értek hozzá. Annak nem túl gyenge a processzora?

Nem játékra lenne, de azért nem ártana ha pár komolyabb program is futna rajta, nem csak a szövegszerkesztő :)


2010. aug. 24. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A masodik, ha a jatek nem a legfontosabb, ha inkabb akarsz jatszani is, akkor az utolso (mondjuk csodara ne szamits). En ezekbol a kozepsot vennem, a Vostrot pedig semmikepp. Legaszarabb modellje Dellnek ez az olcso Vostro szeria.
2010. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Játszani nem szeretnék vele (a Jazz2 óta nem igazán kötnek le :)

A vostro tényleg ilyen rossz? Kívülről elég pofás darabnak tűnik.

És az utolsóról tud valaki valamit? Kerestem tesztet róla a neten, de eddig nem találtam.

2010. aug. 24. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Nem az hogy olyan rossz, mert vegulis csak egy Dell es jol mukodik, a baj csak annyi vele hogy nagyon megerzodik a gepen az hogy egy olcso cucc: hajlekony fura tapintasu muanyag, dudorodo billentyuzet, 1 hangfal,multimedia gombok nuku, lotyogo kijelzo... Tapasztalatbol mondom, baratnomnek volt ilyen s elegge megunta, most egy Inspiron 1750-ese van, az nem volt a listadban, de az sem rossz.
2010. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a második a leggyorsabb a három közül,a 4 cellás akksi nem szerencsés

a harmadiknak jobb a képernyője, nagyobb az akksija, de a procija nem olyan erős.

a Vostroban nincsen semmi én azt nem ajánlom

2010. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2010. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!