Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális jenség?

Ez normális jenség?

Figyelt kérdés

Induláskor a pc merevlemeze ugymond szisszen 3- at majd elindul. Menet köznen hibátlan, hd sentinel szerint is az. Áramszünet óta csinálja eszt. Mi lehet az oka? Ez normális?

Válaszokat köszi.



2021. ápr. 30. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A HD Sentinel csak a működést nézi, a fizikai állapotot nem. Ha hibás a kar, akkor azt nem jelzi. Az áramszünetkor a HDD karja nem áll vissza alapállapotra (null pontra), hanem kint marad, ami okozhat hibát. Ha szerencséd van, elmegy pár évig, ha nincs, akkor meghal a kart mozgató motor és tönkremegy, minden adattal együtt.
2021. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A DVD lejátszó adja ki ezeket a rémisztő hangokat. Ami akkor is hallik ha a szoba masik vegeben vagyok. Azer ez mar megnyugtatobb szamomra (nem hasznalok dvd lemezt )
2021. ápr. 30. 09:10
 3/8 A kérdező kommentje:
A merevlemez szepen csendben elindul. Kifuleltem a hangok forrasat.
2021. ápr. 30. 09:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Nálam volt már kattogó HDD is, kb 2 hónap alatt meghalt.
2021. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, az nem jó. Köszi a választ. Csak borzasztóan megijedtem hogy valami un "sziszeg" a gépben :D
2021. ápr. 30. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Vedd ki a lemezt
2021. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs lemez benne :/ Mert a nyelv az már 2 éve nem jön ki .
2021. ápr. 30. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem használod, akkor kösd ki oszt heló.
2021. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!