Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor vagy tv a gépre?

Monitor vagy tv a gépre?

Figyelt kérdés
Miben más ha veszek egy rohadt nagy monitort, meg ha veszek egy nagy de sokkal olcsóbb tv-t és azt kötöm a gépre...
2010. aug. 21. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen TVre gondolsz. Ha a TV nagy felbontásra is képes (legalább 1280*akármennyi) akkor már használhatod, de ha valami régi TVt akarsz használni, akkor azzal a saját szemedet rontod el. :D
2010. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem :D újjat... csak egy 30colos monitor nemtudom hány száz ezer, míg egy ugyanekkora (jófelbontású) tv harmad annyiba kerül..
2010. aug. 21. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkora szerintem már nem is jó monitornak... arrább kell ülj, hogy váltogass a megnyitott MSN ablakok közül például... :P
2010. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pl: legolcsóbb 32 hüvelykes monitor 160 ezer, míg tv-ben a legocsóbb 100ezer.. és a tv-nek jobb a felbontása..

Olcsobbat.hu-n néztem..

2010. aug. 22. 15:38
 5/6 Tomazolika válasza:
Nekem egy 106cm led tv van összekötve HDMI-n a géppel és nem cserélném le semmi pénzér ! Szemed kisüti ha nem vigyázol a kontrasztra , viszont eléggé sokat eszik, egy monitorhoz képest de szerintem megéri! meg a monitorok jobba specializálódott a grafikai gyors válaszra , meg kissebbek is !
2010. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.. De az a százezer forint eltérés 10év alatt se jön vissza, akármennyit fogyaszt xD
2010. aug. 29. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!