Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon tényleg tönkretette az...

Vajon tényleg tönkretette az egeremet a gyártói driver?

Figyelt kérdés

Van egy a4tech-Bloody A90 egerem a gyártó oldaláról letöltöttem hozzá a drivert telepítés közben az egér háttérszíne megváltozott és nem működött tovább,a gombokra reagál de a senzor nem, a kurzor nem mozdul.

Hiába töröltem a programot,dugtam be másik gépbe nem működik ennyi volt egy 10-en ezres egér? Valaki esetleg tud vagy tapasztalt már ilyesmit?


Köszönöm a választ!



2021. jan. 30. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Megfogod szepen a kis blokkodat, vagy amit kaptal hozza, vissza battyogsz a boltba, megnezik, kicserelik.

Aztak*rva....

2021. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
gamer egér mi? Azok szrok! Sose vegyél olyan eszközt, amire az van ráírva, hogy gamer! Csak a 10 éves kis hülye anime fanokat verik át vele, azoknak van annyi esze, hogy bedőlnek egy gamer feliratnak! Mert pont ezek a szrabb termékek, de így dupla áron szabadul meg tőlük a gyártó!
2021. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2

Savanyu a szőlő mi? Gamer egerem, fulesem, billentyuzetem van, csak nem az olcsobbik fajtabol, noname markatol. Evek ota koszonik szepen jol vannak.

2021. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem most vettem évek óta kifogástalan nincs már rá gari sose foglalkoztam a driverrel azért akartam most le tölteni mert éjszaka is megy a gép és ki akartam kapcsolni a világítását,nem játékra használom a kényelmes fogása miatt vettem még évekkel ezelőtt.
2021. jan. 30. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

3-as Tipikus arc vagy, rgb-homo! Öcsi, én 88 óta pc-zem, privátban küldök neked egy képet arról, hogy akkoriban milyen is volt egy gamer egér, 40 gombos, egyenként programozható stratégiai játékokhoz, vagy akár szövegszerkesztőhöz, teljes vezérléshez stb... Szóval hidd el, én már akkor gamerkedtem, amikor apád még csattogós lepkét tologatott! Ide is belinkelem az egerem, amit 90-ben vettem, egy szobabútor áráért! Mindegy egyes gombját külön lehetett programozni, akár játékhoz, akár programhoz!!! Egy ilyennel te voltál a király, messze felette álltál a sima egeret használó nooboknak! [link]

[link]

[link]

2021. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. én se rajongok az rgb világításért sőt úgy a síma háttér világításra is elég ha egyszínű. Azért nem ítélem el azokat akik használják, de olcsó húsnak híg a leve szokták mondani és manapság már minden "gamer".

Én az a4tech-et szerettem régebben x7-es egeret 6-7 évig használtam, lehetséges, hogy a driver telepítése közben kisült valami szenzor, főleg ha olyan funkciót akart futtatni, ami nem volt mióta használatban van. Ha szétszedsz egy pár éves napi használatban lévő egeret néha meglepően sok retek van benne, amit nem is tudsz takarítani.

2021. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 meszike91 ***** válasza:
75%

10:29


Valószínűleg senkit sem érdekel az élettörténeted.

2021. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es engem pl igen, mert az ős gamerek - apám is ilyen - mindig is különlegesek számomra, olyan storyjaik vannak amiket erdemes meghallgatni.
2021. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Látom kitört a komment háború{:

Mindegy az egér érthetetlen módon magától megjavult.

2021. jan. 30. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!