Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik oldalról rendeljek...

Melyik oldalról rendeljek számítógépet?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni gépet neten házhoz szállítással csak nem tudom melyik oldalról rendeljek! Melyik a legjobb és biztonságos?
2010. aug. 14. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

www.ipon.hu - Összeszerelik és tesztelik a gépet 1.875 Ft-ért, kiszállítás az ország bármely részére 2.500 Ft, ami tartalmaz garanciafutárt is. Lényege, hogyha valóban hibás az egyik termék vagy garanciaidőn belül meghibásodott, ingyen viszi és hozza a futár.


Amúgy ha kell segítség számítógép összeállításához én szívesen segítek, amennyiben nem vagy biztos a dolgodban.

2010. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lambdacomputer.hu


vagy pcx.hu

2010. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen gépet szeretnél?Mert össze tudok rakni eggyet annyi pénzből amennyid van :D
2010. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is lambdacomputertől vettem.
2010. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 JulesM111 ***** válasza:
Az első válaszolót szeretném megerősíteni, ipon.hu-t ajánlom figyelmedbe. Őt elég nagyok ebben a témában, és tényleg nagyon korrekten kezelik ezt a szolgáltatásukat, és minden hozzátartozó dolgot.
2010. aug. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gepbolt.hu
2010. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ipon.hu elégé drága..
2010. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ipon a kedvencem. már legalább 5-ször rendeltem onnan és még nem volt gond.
2010. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A rendeléssel nincs is gond, csak ha garanciával van gondod, mehetsz a jóistenhez.


A woxcomputert ajánlanám inkább.

2010. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!