Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet tenni, ha kikopott...

Mit lehet tenni, ha kikopott az USB bemenet az asztali gépen?

Figyelt kérdés

Még nyáron volt, hogy egyik reggel bekapcsoltam a gépet, a füles jobb oldala szólt csak. Kihúztam, majd vissza, után már mindkettő szólt, de azóta mintha "dobozból szólna" az egész. Próbálkoztam a beállításoknál, de nem szól úgy, mint korábban.


Más fejhallgatóval sem annyira jó, viszont miután egy másik usb-be dugtam a gép hátulján, ott jobban szólt.

Viszont pár napja az sem jó. Néha csak a bal szól, és ha megforgatom az usbben, általában helyrejön.


Arra tippelek, h kikoptak a usb bemenetek, ezt viszont nem tudom, hogyan lehetne megoldani, talán külső hangkártyával?


(jack csatlakozós Sony fejhallgató, asztali géphez van csatolva)



2020. dec. 14. 16:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sonyból van több fajta.
2020. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
SONY MDR-XD150 fehér színű.
2020. dec. 31. 18:39
 13/18 anonim ***** válasza:

Tehát usb hangkártya és jack dugós füles 2 is dobozhangú.

Nem lehet, hogy véletlen valami effekt lett elnyomva a hangkártyában? Nem próbáltad alaplapi hangkártyán megnézni?

2021. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem, azt már ellenőriztem.


Most külső hangkártyával egész tűrhető ( a hátsó jack kimeneten), de érdekes módon egy újabb hangkártyával ott is rossz a hang.

2021. márc. 9. 16:12
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem a füleddel van a gond ugye? Mert ismered a viccet? Doktor úr, bárhol nyomom meg, a fejem, a hasam, mindenhol fáj. Nagy a gond? Nem, csak az ujja van eltörve.. (nem pont ilyen a vicc, de ez a lényege).
2021. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A jack dugó végén a vezeték meg szokott törni, itt most a test vezeték szakadt meg ezért van doboz hang. Cseréld ki egy másik jack csatlakozóra vagy vásárolj egy új fejhallgatót.
2021. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15-ös vagyok ezért írtam:

"ja, azért emeltem ki a kérdést, mert msot próbáltam ki másik fejhallgatóval, azzal meg "dobozhangja" van, tuti, h a nem a fejhallgatókkal van a gond."

"Most külső hangkártyával egész tűrhető ( a hátsó jack kimeneten), de érdekes módon egy újabb hangkártyával ott is rossz a hang."

2021. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De persze lehet,hogy 'túl' igényes a kérdező, viszont akkor minőségi hangkártya és hangszóró kell..
2021. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!