Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet tenni, ha kikopott...

Mit lehet tenni, ha kikopott az USB bemenet az asztali gépen?

Figyelt kérdés

Még nyáron volt, hogy egyik reggel bekapcsoltam a gépet, a füles jobb oldala szólt csak. Kihúztam, majd vissza, után már mindkettő szólt, de azóta mintha "dobozból szólna" az egész. Próbálkoztam a beállításoknál, de nem szól úgy, mint korábban.


Más fejhallgatóval sem annyira jó, viszont miután egy másik usb-be dugtam a gép hátulján, ott jobban szólt.

Viszont pár napja az sem jó. Néha csak a bal szól, és ha megforgatom az usbben, általában helyrejön.


Arra tippelek, h kikoptak a usb bemenetek, ezt viszont nem tudom, hogyan lehetne megoldani, talán külső hangkártyával?


(jack csatlakozós Sony fejhallgató, asztali géphez van csatolva)



2020. dec. 14. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Most USB vagy sem? Mert te azt nehezen forgatod meg.
2020. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
*a fejhallgató végét az forgattam az USB-ben.
2020. dec. 14. 16:35
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Én ilyenről még nem hallottam, hogy kikopna egy usb, főleg nem az összes egyszerre
2020. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a port kopott ki, hanem a dugó nem érintkezik rendesen. Ha értesz egy kicsit az elektronikához és tudsz forrasztani, lehet rá varázsolni egy másikat, már ha a hangkártya része nem közvetlen a csatlakozóban van.
2020. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Magyarán egy USB-jack adapteren keresztül megy a fejhallgató? Mert értelmesen nem sikerült leírnod. USB-nek ehhez semmi köze nem lesz, hanem a jack csatlakozónak, vagy magában a kábelben van szakadás.
2020. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
rosszul írtam, jack csatlakozós, a hangkártya USB-s.
2020. dec. 14. 17:03
 7/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
66%

#6 hat melyik kopott ki arra kell rajonnod


maguk a bemenetek ahova bedugod nem kellene hogy kikopjanak ha csak nem mar 15-20eves laprol van szo...


maga az usb eszkoz se kellene hogy kikopjon, de ez javithato lehet


az mar nehezebben ha valami magaval az eszkozzel van baj


jack dugo meg megkevesbe szokott kikopni


ahogy irtak a kabel inkabb torehett meg


egy fejhalgatot csak tudsz cserelni nem?

vagy ujrakabelezteted, egesz jack kabelt kicserelteted


ha usb hangkartyaval van gond azt is szerelteted vagy cserelhetned is

2020. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ja, azért emeltem ki a kérdést, mert msot próbáltam ki másik fejhallgatóval, azzal meg "dobozhangja" van, tuti, h a nem a fejhallgatókkal van a gond.


a gépem 3 éves.

2020. dec. 20. 16:10
 9/18 anonim ***** válasza:
Milyen fejhallgatód van?
2020. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sony.
2020. dec. 31. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!