Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 9 éves pc-m és szegény...

Van egy 9 éves pc-m és szegényke eléggé lassúcska már. Érdemes lenne venni bele még valamit/mást, v vágjam ki az ablakon az egészet? Anno minden zsír újan került bele

Figyelt kérdés

ami van benne:

-Processzor Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz, 3100 Mhz, 2 mag, 4 logikai processzor

-RAM: Kingsmax DDR3-1333 4,00 GB

-Videókártya: NVIDIA GeForce GT 440

-vinyó: Samsung 500GB HD502HJ 7200rpm SATA2

-alaplap: gigabyte ultra durable 2

-táp: HKC SZ-430LPDR 430w


2020. dec. 12. 17:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tápegységet érdemes még váltani egy használt-felújított FSP-re akár.


Pl: [link]

2020. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem az ablakon kell kidobálni, hanem - ha már nincs rá szükséged - rengetegen vannak, akik örülnének egy ilyen masinának. Rá sem kell költened, csak telepíts fel rá egy Linuxot - aminek a futtatásához nem kell egy kisebb erőmű, mint a Win10-hez -, és még évekig használhatod. Nekem a munkahelyi gépem hasonló. Kaphatnék zsír újat, de azt mondtam, hogy azt inkább kapja meg az, akinek nem felel meg a mostani gépe. Nekem az enyém még vagy 5 évig simán ki fog szolgálni, és nem érzem, hogy lassú lenne. (Linux Mint 19.2 van rajta.)
2020. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!