Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdvözlet mindenkinek. Van egy...

Üdvözlet mindenkinek. Van egy olyan gondom,hogy egy idő óta a DVD írom nem akar megírni semmilyen lemezt.Próbáltam a Fremake VideoConverterrel,a Nero 7-el és a számítógép saját beépített írójával,sikertelenül.Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Arra gondolva,hogy tönkrement az író,VETTEM EGY ÚJAT,de maradt minden a régiben.Még egy darabig Win7-t használok,és erre kellene egy megoldás.Tudom,hogy előbb utóbb át kell állnom a Win10-re,ezért kérlek ne ilyen jellegű tanácsot adjatok,hanem olyant amelyik megoldaná a problémát a Win7-ben. Gyakorlatilag a DVD írót látja a windows,a lemezt beolvassa,törli az újraírható lemezt,csak NEM ÍR. Amikor a Fremakeval próbálom írni és az íráshoz kerül a sor,egyszerűen nem történik semmi,majd egy kis idő múlva kiírja,hogy DVD írási hiba.DVD írási hibát jelez a Nero7 is,és a beépített windows író is. Előre is köszönöm,hogy foglalkoztok a problémámmal.

#Új DVD író,nem írja meg a lemezt
2020. okt. 12. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyen beállításokat használsz, és mit próbáltál felírni és milyen lemezre (+,-,egyszer használatos, vagy újraírható)?


Én egyébként már vagy 10 éve az IngBurn programot használom ha valamit írni kell, mert kicsi és jó...és még magyarul is tud.

2020. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy a SATA vezérlő driverével lesz a gond, nem engedi át az íráshoz szükséges utasításokat. Telepítsd a gyártó honlapján lévő legfrissebbet.
2020. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ki kellene próbálni az írót egy MÁSIK számítógépre kötve, és/vagy egy livecd-s rendszer alól megpróbálni írni valamit.
2020. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2

Akkor gondja lenne a többi sata eszközzel is. (szerintem)

2020. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 nem. Az alap driver pont arra elég, hogy az alap műveleteket tudja, de eszköz specifikus utasításokkal (pl SSD TRIM, DVD írás, HDD akusztika menedzsment) már gondok lesznek.
2020. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Morzsi007 ***** válasza:
Nem bírja olvasni a hdd-t, elfogy a puffer? Kevés szabad memória?
2020. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyburn-nel próbáld meg! Ha azzal sem megy, akkor valami hardveres gond van.
2020. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Windows reinstall megoldja ha más nem.. ;)
2020. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy másik gépen. Egy író program elég.
2020. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sata vezérlőt töltöttem le,és instaláltam,de nincs eredmény...
2020. okt. 12. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!