Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptop monitorját le szoktad...

A laptop monitorját le szoktad hajtani?

Figyelt kérdés

Pl este ha kikapcsolod?


(Hogy ne porosodjon stb.)



2020. okt. 11. 19:19
 1/10 anonim válasza:
47%
Nagyon ritkán.
2020. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkalommal, naponta többször is. Iszonyú érzékeny vagyok minden koszra rajta, a törlőkendővel is vakargatom mindig a képernyőjét. Amúgy is ha jól rémlik 10-20ezer nyitogatásra tesztelik, szóval nem valószínű hogy kárt tenne benne, viszont a por egyértelműen káros (mondjuk a por ritkán megy be felülről, de az én esetemben ott van valamiért a levegő kivezetése, idétlen asus-tervezés
2020. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az esetek 90 százalékában lehajtom. Úgy van rendjén
2020. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
prbáltam nem lehajtani, de nem fért a táskába.....
2020. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak otthon van az asztalon, akkor nem. A sok hajtogatástól előbb-utóbb tönkre megy a zsanér, de ami a nagyobb gond, minden egyes fel-le hajtásnál törik-csavarodik a VGA kábel, ami így sokkal előbb megadhatja magát, mint ha nincs hajtogatva.
2020. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Csak ha beleteszem a táskámba, ne kopjanak a zsanérok, ha nem muszáj
2020. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
8éve használtan vásárolt sony vaio laptop minden nap használva van, mindig le van hajtva használat után. Nem sérült a kábel, nem lazult a zsanér. Olyan mint volt. Többi laptop is, HP, Lenovo. Igaz azok fiatalabbak, de ugyanúgy használva vannak. Semmi bajuk. Por és kosz ellen viszont megéri lehajtani. Vagy takard le, az még jobb. Oldalt se megy be annyi por
2020. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Ha ugy hordozod,higy nincs lehajtva,baja is lehet!!!
2020. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megírod az igazságot és leszavaznak.... az érzés megfizethetetlen....
2020. okt. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
én is 8 éve használom az Asus laptopomat, MINDIG lehajtom, ha huzamosabb időre felállok a laptop mellől (tehát az ilyen 5 percre kimegyek vizet inni történetkor nem szoktam), úgyhogy szerintem a kábel féltése kicsit irracionális... tökéletesen működik, semmi jelét nem látom annak, hogy meglazultak volna a dolgok, nem nyikorog. Ellenben nagyon könnyen porosodik, elég 1 éjszakára nyitva hagynom, már érzem a port rajta (ilyen helyen lakom, ez van), pedig nem vagyok finnyás, tisztogatni se sűrűn szoktam....
2020. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!