Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kötekedik ennyire a Win10?

Miért kötekedik ennyire a Win10?

Figyelt kérdés

Van egy amd R5-s vgam meg egy HD 8500M dedikált.

Nos a baj az, hogy a 2019es, 2020 as verziókban nincs váltható grafikus rendszer így minden laggol, még a GTA San Andreas is...

A 18.8.2-es driverrel jó minden, de hiába tiltom le a vezérlőpúltban a hardvertelepitest a Win Updaten keresztül ismét lejön.

Nagyon idegesítő... Hogyan tudom megoldani ezt a gondot?

A windowsos Displayes beállítás semmit se ér.



2020. szept. 7. 16:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagyis automatikusan felfrissiti magát egy pár órán belül
2020. szept. 7. 16:13
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Én a helyedben 8.1-et használnék egy ilyen gépen, hidd el, sokkal gyorsabb lesz.

Ha maradnál a 10-nél, akkor próbáld meg a Winaero Tweakerrel kikapcsolni a driverfrissítéseket, nekem úgy működött.

2020. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Windows 8.1-en hangdriveremmel van a gond. Próbáltam de sehogy se jó. Erre a laptopra csak a Windows 10 jó.
2020. szept. 7. 17:19
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem is lenne bajom, ha nem szórakozna a driveremmel.
2020. szept. 7. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Ilyenkor amúgy hol vannak a "windows frissítésekkel SOHA nem volt gondom" és a "windows 10 frissítései tökéletesek, csak a sajtó fújja fel a hibákat" aktivisták, hogy leírják a tuti megoldás? :)


Őszintén kíváncsi vagyok én is, mert ebbe a problémába már én is belefutottam egy ismerősömnél...


#2 (A Winaero Tweaker-t majd kipróbálom virtuális gépen, köszi a tippet, erről még nem hallottam. Viszont jó lenne valami "gyári" megoldás -ha van-, nem egy 3rd party.)

2020. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MolotovPunk ***** válasza:
Sok laptopot átlehet állítani úgy,hogy ne csak Windows10 hanem régebbi Windowsok is menjenek rajta.Én laptopomnál sikerült ez,pedig az sem túl régi.Így rátudtam tenni a Windows 7-et később pedig a 8.1-et.Érezhetően jobb és gyorsabb is azóta a laptopom.
2020. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MolotovPunk ***** válasza:
Pont ezért rühellem én is a Win10-et,mert mindenbe beledumál és sok mindent elállít.
2020. szept. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor megy rá a 8.1...

Kisebb keresgélek után állítólag az ottani Windows Updaten keresztül választható a driver telepítés.

Megpróbálom meg a Windows 10-esből legrégebbi hangdriveremmel felrakni. Ha nem jó akkor így jártam.

2020. szept. 9. 18:46
 9/12 A kérdező kommentje:

Windows 8.1 a lehető legrosszabb operációs rendszer amit valaha használtam...

Lassú a lemez folyton 100-on pörög...

2020. szept. 18. 18:27
 10/12 MolotovPunk ***** válasza:
Úgy emlékszem talán amd-s procikat nem nagyon csípi a Win8.1 rendszer.Nekem Intel van.W10-re is panaszkodtál,akkor marad a stabil Windows7 ezután,vagy visszarakod a 10-et és kínlódsz azzal...
2020. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!