Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xilence redwing 600w elég egy...

Xilence redwing 600w elég egy rx 580 4gb, i5 4460 géphez? Vagy egyáltalán jó ez a tápegység?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Ha pár ezer forintot hozzáteszel, már kapsz jó minőségű, 80 PLUS Bronze minősítéssel ellátott tápegységeket is.


EVGA, FSP (ezek drágábbak) 550-600W-os tápegységeit ajánlom, ha hosszútávra tervezel.


Viszont, ha nem szeretnél sokat szánni rá, mégis aránylag jó minőséget keresel, akkor Chieftec, vagy Cooler Master tökéletesen megfelel. Nem sokat kell ráfizetned.


[link]


[link]

2020. aug. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem sz#ar mínőség
2020. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Már maga a tény, hogy 600 wattos létére 10 ezerbe kerül, jelzi, hogy hulladékról van szó.


20 ezer alatt ezek a tápok lennének megfelelők:

FSP SP500-A 450W

Cooler Master MWE Bronze 550W

Corsair CV450/550

FSP Hydro PRO 500W

2020. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Egyes vagyok, egyetértek a hármassal.


Az egyetlen baj ezzel az oldallal, hogy ha célzok rá, hogy szar a tápegység, amit venni akarnak, maj felajánlok helyette valami normálisabb minőséget... hasonló árkategóriában, akkor mindig lepontoznak. :)


Nyilván ezt is lefogják, mert egyesek úgy vannak vele, hogy ha megveszik a huszadik noname 600w tápegységet, és működik, az attól már "nem szar minőség". Pedig az esetek 90 százalékában az.

2020. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

#1.Chieftec Smart ugye csak vicc...

Inkább ne ajánl semmit szerintem.

Kérdező:

Nem valami jó tápegység, itt a Tier List:

[link]

Ez alapján dönts.(tudom itt a GYK-n ajánlott egy csomó olyan is amiről még teszt sem készült vagy silány minőségű, lásd MWE Bronze, Chieftec Smart, Corsair CV stb.)

Én személy szerint a System Power 9-t javaslom, többért jó a Seasonic S12III, de nyilván ott van a PB 650W is ami szintén jó vétel.(a feljebbiek közül egyiket sem javaslom szívesen)

2020. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!