Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen pici mATX házba...

Egy ilyen pici mATX házba oldalra érdemes ventilátort tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos előre nem lehet, tudom...tudom hogy nem jó meg túl olcsó, de a keret ezt engedi, a mostani az még rosszabb ház, és nagyon csúnya.

Hátra mindenképp tennék egyet, ami szívja ki a levegőt. Az oldallapra érdemes egy ami tolja be?

Ezen kívül csak proci és videó kártya hűtő van, előlre nem is lehet.

[link]


2020. jún. 16. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
De előre is fér egy 12-es.
2020. jún. 16. 19:08
 2/3 anonim ***** válasza:

én előre és hátra tennék a klasszikus módon. Oldalt talán segít egy kicsit, ha fekvő proci hűtésed van. De sem oldal, sem felől nem hoz annyit, mint ha áttolnád rajta a levegőt.

amúgy ez a ház csak ilyen, vagy nyitott az eleje? Mert ha nem akkor szívás. még az oldalt légbeömlősek sem olyan jók mint egy elől nyitott ház. Na az hozhat 6-10 fokot is 2 ventivel segítve.

2020. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem nyitott, én csinálnék rá egy rakás furatot. :D primitív megoldás, de igazából nem nagy veszteség anyagilag sem. Legfeljebb nem lesz olyan szép, viszont sokkal hatékonyabb a hűtés.
2020. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!