Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért serceg a táp játék...

Mért serceg a táp játék közben a számítógépemben?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja hogy vásároltam egy számítógépet amit én építettem össze magamnak. Eddig semmi gond nem is volt vele.Internetezés, videó vágás közben semmi problémát nem tapasztaltam. A mai nap viszont letöltöttem egy játékot és amint elindítottam egy hangos sercegő zajra lettem figyelmes ami a tápból jött. Viszont ahogy kikapcsoltam a játékot egyből megszűnt. Észrevettem minnél nagyobb FPS-számot produkál a játék a sercegés annál hangosabb lesz. Ezért lelockoltam 60 FPS-re és így már csak nagyon halkan lehetett hallani a sercegést. Itt egy videó amit készítettem a dologról: https://www.youtube.com/watch?v=14azO3oFUCo&feature=youtu.be


Számítógépem:


Táp: Thermaltake PS-LTP-0650NHSANE-1 650W Litepower RGB

Alaplap: MSI B450 TOMAHAWK MAX alaplap

Videókártya: Palit RTX 2060 Super LE Jetstream 8GB GDDR6

Processzor:AMD Ryzen 7 3800X

Ram: G.Skill Aegis 2x16Gb 3200MHz DDR4

SSD: Western Digital 500GB Blue 3D M.2

HDD: Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX

Ház:Cooler Master Q500L


Előre is köszi a válaszokat !



2020. máj. 2. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
O király tier d tápom van. 😭 Pedig fsp
2020. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#11 van ott SeaSonic is


E -ben viszont FSP nincs

(ezen a listan)


Pontosan a te tipusoddal van e teszt meg kell nezni, mar ha erdekel, mikor milyen gond is lehet vele

2020. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nyomj egy aida stressz tesztet, külön tudod terhelni a lemezeket is, abból is jöhet sercegő hang
2020. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha M2 bol jon az regen rossz

amugy van belole sata 3 as "hagyomanyos" is de hat nem olyant irt kerdezo, de abbol se kellene hogy hang jojon,

legalabbis ha nem hibasak, eleve rosszul kellene mukodjenek akkor

Vagyis a lemezek valojaban csak 1 lemez

de az is adhat ki ilyent de nem kellene azert csak a szokasos hdd zugast kaparaszast kiadnia

tap az ellenkezo oldalon van altalaban igy csak behatarolhato mi is ad ki hangot

2020. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Esetleg ez a táp? [link]
2020. máj. 4. 15:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó, de olcsóbban ott van a Seasonic GX/GM/GC, BE quiet 11 500-550w
2020. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

450 es is jo belole de magyaron nem aruljak ahogy latom, lehet kulfoldon se nagyon

550 es se lesz tuljaratva


te dolgod hogy 650 est veszed e arban nincs kulonbseg


lathatod hogy listan magasan helyyezkedik el es nem ok nelkul minden szempontbol jo valasztas csucskarit is nyugodtan rabizhatod majd

RTX Titan -t

2020. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!