Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok az Asus-ról?...

Mit gondoltok az Asus-ról? Általánosságában kérdezem tehát Vid. Kártya, alaplap, különböző perifériák (pl. Billentyűzet) mindent vegyünk egy kalap alá. Szerintem a termékeik hihetetlenül drágák és nem jobbak mint egy Msi vagy gigabyte. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem vitát akarok indítani, csak a személyes véleményetek szeretném meghallhatni. Megéri azt a plussz költséget kifizeti ugyan azért a termékért amit olcsóbban is meg tudsz vásárolni egy másik gyártótól? És szerintem minőségben is az MSI ott van ahol az asus.

Tévedés ne essék. Jelenleg is asus alaplapok van. Nincs is vele bajom már 2 éve. Csak eljött a fejlesztés ideje és ez a kérdés motoszkál a fejemben. Nos mit gondoltok?



2020. ápr. 25. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es voltam, még annyit, hogy csak az ASUS gyárt 40000 alatt 24/7-es alaplapokat (folyamatos üzemre).
2020. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Régebbi alaplapok kapcsán tudok nyilatkozni, abban pl az Asus lapok nagyon jók h55/p55/x58. Volt/van több ezekből nálam és mind hibátlanul műkszik, pedig nem mai csirkék.

Vidikariban msi gaming x-re vagy sapphire-ra esküszöm, nagyon jól kiegyensúlyozott, erős és hűvös kártyák, (szerintem) pöpec designnal, soha nem vennék mást. A gigabytnak volt az rgb waterblockos aorus kártyája a gtx 1080 ti-k közt ami ezeknél szebb volt, na de az ára... 😃

A többi tekintetében nem tudok nyilatkozni, egér/billentyűzet-ből ilyen logitek kis alap cuccokat szoktam használni, amik nekem tök elégnek szoktak lenni, monitorból pedig samsungom és lg-m van. Kinézetre tetszenek az Asus monitorok, de nem ültem egy előtt sem még és drágálom is őket.

2020. ápr. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!