Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia Geforce Experience...

JackDenielsz kérdése:

Nvidia Geforce Experience miért nem települ fel és az RTX 2070 super driver?

Figyelt kérdés

Hali,


fent van a gépemen az experience és napok óta sárga felkiáltó jel van mellette, hogy a VGA-nak van drivere és telepítsem, akárhányszor rámegyek mindig azt írja, hogy sikertelen (eddig mindig működött). Gondoltam sok-sok próba után, leszedek minden Nvidia-s cuccot és kezdem a 0-ról. Konkrétan az történt, hogy letöröltem ezeket, majd mikor próbáltam volna újra felrakni szintén nem sikerült és a gépem már nem is látta az RTX 2070-em. Próbáltam eszközkezelőből frissíteni, ott is csak annyit írt, hogy talált drivert de nem tudta telepíteni, mert problémába ütközött. Jelenleg vissza kellett állítano ma windows-t egy korábbi állapotra, hogy újra legyen VGA-m.. Esetleg valakinek valami megoldás rá, hogy fel tudjam rakni az új drivert/experience-t?


Hivatalos oldalakról szedtem mindent és semmi nem települ fel.



2020. ápr. 19. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Most komolyan megittad az egész üveggel?

[link]


Talán ha újra indítanád a géped, akkor megoldódik a gond.

2020. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te se gondoltad komolyan, hogy ezt nem próbáltam?! Elolvastad legalább az első sort? Benne van, hogy "NAPOK ÓTA" ez lefed pár kikapcs/bekapcs és újraindítást. :)
2020. ápr. 21. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!