Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem települ az új driver?

Miért nem települ az új driver?

Figyelt kérdés

Üdv szakértők!


Van egy TP-LINK TL-WN821N V5-öm Windows 7 - 32 bit alatt, de a 160315-ös driverrel minden 4-5. indításkor újraindul a gép rtwlanu.sys kékhalállal. Felraknám a frissített 170726 drivert, de állandóan azt dobja ki, hogy már van fent driver és előbb azt szedjem le, utána telepítsem a legújabbat. Eddig jó, csak az a baj hogy én már leszedtem az előző drivert és ugyanúgy ezt írja ki. Bármit csinálok (uninstall az eszközkezelőben, driver törlése, újraindítás), akkor sem engedi telepíteni.

Manuálisan se tudom feltenni, mert ez egy setup.exe és nem lehet kicsomagolni külön.

Valaki hozzáértő segítségét várom, vagy egy linket egy zip változathoz, mert a korábbi driver használhatatlan. Köszönöm.



2018. febr. 20. 12:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!