Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használható e ez a laptop...

Használható e ez a laptop konfiguráció gamelesre, elmenne rajta mondjuk a witcher 3?

Figyelt kérdés

Szeretnék laptopot venni és ez a konfig jó lenne e gamelni.


Intel Core i3-8130U, 4GB, 1TB HDD, AMD Radeon 530 2GB



2020. ápr. 14. 15:41
1 2
 11/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#10 200ert mar nehany uj is van 1050 el (Ti vel is! Par)


vagyis ha gari nelkuli sok ertelme nincs 7000 sorozatu procival...


hatha nezek neked kerdezo, de ha nem, vagy megsincsenek most akkor ez van

2020. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#10 persze #Kerdezo az gamer kialakitasu mint lathatod maga a laptop arra lett tervezve de en azert felnek megvenni...


[link]


Eleg sokat kerestem de azert kapkodva, csak ezt talaltam ami ugye majdnem 300ezer... de ujabb i7 el van es Asus es garis bolti, igaz ujracsomagolt...


ellenben eztt kevesbe felnek megvenni en


az olcsokat ertelemszeruen felvasaroltak, es ez biztos nem rosszul emlekezhettem, mivel a gyengebb (de amugy jatekra hasznalhato erosebb) vga s gepek et is megvettek most sokkal tobb valasztek volt 200 alatt is most meg 200 felett se nagyon van


igy varakozz es gyujtoges es utana donts valalamikor, ha 100 ast hozza gyujtesz akkor is felre is teheted szoval, ez gondot nem kell jelentsen


en helyedbe most nem vennek


ilyen gyenge IGP seket meg foleg nem amikrol szo volt

2020. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Öcsém nem rég vett egy HP omen laptopot igaz 250ezer volt használtan,de van rá gari! 120 Hz G-Sync kijelző, i7-7700, 1060 6 GB, stb. Minden játékot gond nélkül visz full beállításokkal! Lehet érdemes lenne ilyen vagy ehez hasonló gépet venned. Lehet találni csak keresni kell
2020. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!