Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó lesz ez a monitor ezzel az...

Jó lesz ez a monitor ezzel az állvánnyal?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


VESA 100x100, és 27 colos, szóval még benne van a tartományban, és 5,6 kg.


Az állványról árúkeresőn is oponon is VESA100x100-at írnak, de iponon 15 kg a teherbírás, míg árúkeresőn csak 8 kg. Iponon max 27 colost írnak hozzá, árúkeresőn 32 colost.

Bár az állvány súlya is eltér, szóval lehet, hogy nem ugyanaz a modell.


2020. márc. 10. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Két észrevételem lenne


1. Miért nem a gyártó honlapján tájékozódssz. Az Arctic nem egy noname ddzssunka cég

[link]


2. Vedd számításba az asztalod stabilitását. (Én maradnék a saját talpnál, ha az asztalon kellene a monitoromat elhelyezni, de nem vagyunk egyformák)

2020. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jogos.

Az asztalom 42 kg-os, két oszlopos, sarokban lévő asztal, csak stabilan el kéne bírnia, nem?


Eddig én is az alap talpazatot használtam, de a munkahelyemen állítható magasságú a monitor, és észrevettem, hogy mennyivel kényelmesebb szemmagasságban nézni.

Még ha csak egy kicsit is kell lefele nézni, már az is rossz hatással van a nyakra, és hosszabb időtartam után is már egyértelműen érezhető.

2020. márc. 10. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Valójában nem a szemmagasság a legkényelmesebb, hanem ha kicsit lefelé kell nézni és a képernyő hátrafelé dől.

Valahogy így

[link]

2020. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmm, köszi!
2020. márc. 11. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!