Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ettől lett baja a HDD-nek?

Ettől lett baja a HDD-nek?

Figyelt kérdés
Tegnap szereltem a gépet és én hülye nem vettem észre, hogy az egyik HDD nem volt lerögzítve és a mozgatástól a gépház aljára esett, jó nagyot koppant.. Működni működik azóta és a HD Sentinel sem ír ki hibát, de én azért szeretnék biztosra menni, nem-e mégis történt vele valami. Van még esetleg program amivel érdemes ellenőriznem vagy egyéb módszer?

2019. szept. 24. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bent a gép, ergo a hdd sem, akkor valószínűleg nem.

Ha megy, akkor is van bennük szabadesés védelem, hogy az olvasófej a tányérját ne karcolja végig, szóval elméletileg ennyitől nagy baja nem lesz, de dobálni sem kell.

Egy pár nap múlva újra nézegesd meg, írj rá pár gb adatot, filmet, de valószínűleg nincs baja.

2019. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#2 Köszi a választ! Ki volt kapcsolva a gép amikor ez történt. Sajnos pont függőleges helyzetbe állítottam a gépházat mikor kiesett, így gyakorlatilag nem is a gép aljába, hanem a hátuljába esett ami végül is még nagyobb távolság..:( De remélem nem lett baja. Egy WD Black ráadásul..
2019. szept. 24. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baja, de nem egy adott idővel fog előjönni. Szóval, ha lenne baja, akkor már látnád. Ha idővel tönkremegy az ettől független lesz.
2019. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!