Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nyomtatóm CISS rendszere...

A nyomtatóm CISS rendszere felett van az éjjeli lámpám ami rá világít a tintára, lehet ettől baja a tintának?

Figyelt kérdés
UV álló tintát vettem hogy tudjunk fényképeket is nyomtatni. Az éjjeli lámpám egy ledekből barkácsolt tákolmány ami úgy van megcsinálva hogy a nyomtatóra világít hogy ha tesómnak éjszaka kell fénymásolni vagy nyomtatni a sulihoz akkor lássa hogy mit nyomkod. Ez a ledes lámpa egy A+-os Powerbankból kiszedett fehérfényű 4 ledből álló lámpa amit egy 3 voltos ac adapterről üzemeltetek. Igaz hogy uv álló a tinta ami a tartályban, de mégis bennem van a félsz hogy ezek a ledek minden éjszaka oda világítanak rá, hogy nehogy kárt tegyenek elvegyék a tinta színét, árnyalatát. Sajnos máshova nem tudom áttenni a lámpát, mert akkor vagy akkora fényt csinál hogy a másik szobából is érezni lehet, vagy annyit hogy nem megyek vele semmire. A szobám elrendezéséből adódóan sajnos a nyomtatót sem tudom áttenni máshova, a többi szobában viszont nem fér sehol, és érthető okokból a kandalló mellé sem tehetem a folyosóra.

2019. febr. 15. 20:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!