Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyat akarok venni és...

Videókártyat akarok venni és látom az alzánál a legolcsóbb de ilyen horror le huzott ár van ott de ha azon a helyen a legolcsóbb az Árukereső szerint megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 teljesen igazat adok a PCX-el kapcsolatban!

Nekem pl 3200Mhz-es RAM helyett csak 3000Mhz-est küldtek.

A doboz természetesen 3200-asé volt de a RAM benne egy 3000Mhz-es volt.

Gondolom valamit sumákoltak aztán rossz RAM-ot csomagoltak vissza a dobozba.

2019. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező gondolom te írtad a privátot is az alzával kapcsolatban.

Mint írtam egyszer rendeltem tőlük szóval nehéz lenne egyöntetű véleményt mondani. A monitor bontatlan gyári csomagban érkezett, azóta is működik és kb. ennyi.

Viszont én soha nem utalok előre, utánvéttel rendelek és mielőtt fizetnék a futárnak kibontom a csomagot és belenézek.

Szerintem ez alap dolognak kéne lennie mindenkinél. Főleg ha nagy értékű cuccot veszek akkor már leszarom hogy utánvéttel 1000 forinttal többe kerül mintha előre utalnék.

2019. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is utánvéttel vásárolok mindig de a csomagot nem szoktam meg nézni ezt ki várja a csomagküldő míg le ellenőrzöm a csomag állapotát?
2019. aug. 18. 23:02
 14/14 Gábor_79 ***** válasza:
57%
Csak miután kifizetted engedi meg, hogy felszakítsd, de normális esetben megvárja. Eleve neki kellene felvenni a jegyzőkönyvet hibás termék esetén - amennyire én tudom.
2019. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!