Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyat akarok venni és...

Videókártyat akarok venni és látom az alzánál a legolcsóbb de ilyen horror le huzott ár van ott de ha azon a helyen a legolcsóbb az Árukereső szerint megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Amikor egy videókártya ára gyanúsan alacsony, és a kereskedő sem a legkorrektebb a világon - például alza - akkor én először arra gondolnék, hogy kriptobányaszökevény agyonnyüstölt darab.
2019. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Állítólag vállalnak rá garanciat
2019. aug. 18. 22:35
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem most venném ha nem black fridaykor
2019. aug. 18. 22:35
 4/14 anonim ***** válasza:

Az alza akkora webshoppal rendelkezik már, hogy megteheti, hogy néhány terméket nyomott áron áruljon (üzlet politika)

Én is az alzán vettem nemrég monitort, 90 ezer volt, máshol meg a legolcsóbb 110 körül mozgott.

2019. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Az elmúlt évek során az a tapsztalat, hogy a black friday alatti hatalmas leárazásokkal vásárolt termékek az alzától sosem érdekznek meg. Aztán hetekkel később írnak egy üzenetet, hogy bocsi, elfogyott a termék a hirtelen nagy igény miatt. (akár a nulladik pillanatban nyomtál is rá és még volt 100 db a rendszer szerint) Szóval ez Magyarországon egy parasztkavítás és átverés.
2019. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha majd csak 3 hónap múlva veszel kártyát, totál felesleges most nézelődni, legalábbis árak terén. Inkább teszteket böngéssz, hogy tudd, melyik gyártó miben erős. Általánosságban ismerkedj az erőviszonyokkal.


Az Alza egy külföldi (cseh) bolt, ami Magyarországon is kereskedik. Ilyen szempontból a gariztatás tud trükkös lenni és néha a szállítási idő is rugalmas, de amúgy megbízható bolt (a román Emagnál mindenképp jobb).


Én tavaly Black Friday-kor vettem náluk 4K monitort és azt hiszem, beletelt egy hétbe, mire megérkezett, de azóta is elégedetten használom.


Viszont náluk arra is figyelni kell, hogy (mint az Amazon Warehouse esetében) néha leárazva eladnak bontott/visszaküldött terméket, viszont ezt jelzik! Ellenben például a PCX-szel, ami szemrebbenés nélkül elad gariban visszaküldött hibás terméket is újként.

2019. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amit ki néztem vidikarit azt új legalábbis nem volt jelzés hogy használt lenne
2019. aug. 18. 22:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja és amúgy az értékeléseket az ilyen nagy webáruházakban nem mindig érdemes relevánsnak tekinteni.

A konkurencia mindent megtesz, pl. olyat is hogy vásárló bot-okkal negatív értékeléseket írjon a véleményezésbe, ezzel lehúzva az adott webáruházat. Ez létező jelenség.

Azért amit az #1 írt elég meredek lenne, hogy bányász kártyákat árulnának újként. Egy milliárdos tökével rendelkező cégnél ha egyszer kiderülne bármi hasonló visszaélés, akkor ott végleg lehúzhatnák a rolót.


Nyilván senkit nem akarok bátorítani az alzára mert én is csak egyetlen egyszer rendeltem onnan. Viszont más főleg külföldi 2-3 csillagosra lehúzott webáruházból is rendeltem már kimondottan olcsó cuccokat teljesen hibátlanul.

2019. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És te utolsó mennyire vagy megelégedve az almával?
2019. aug. 18. 22:50
 10/14 A kérdező kommentje:
Alzával
2019. aug. 18. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!