Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri még PS4 Pro-t venni?

Megéri még PS4 Pro-t venni?

Figyelt kérdés
Van egy Xbox One X-em és az mellé gondoltam, hogy beruháznék egy PS4 Pro-ra is, főleg az exkluzív játékok miatt. Megérné még a PS5 előtt?

2019. aug. 3. 03:54
 1/5 anonim ***** válasza:
PS5 még nem mostanában lesz (és ha ki is jön, egy ideig még kevés lesz rá a tartalom), szóval ha érdekelnek az exkluzívok, hajrá. Használtan amúgy jóval olcsóbb.
2019. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 "és ha ki is jön, egy ideig még kevés lesz rá a tartalom" micsoda ? A ps5 visszafelé lesz kompatibilis szóval lesz rá elég tartalom már akkor mikor kijön. A kérdésre meg egyszerű a válasz ha tudsz várni a ps5-ig ami kb 2020 első felében fog jönni vagy nem tudsz várni és most veszel ps4 pro-t.
2019. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
PS5 2020 évé vége felé várható inkább. Én úgy novemberre saccolnám. A PS4 2013. november 29-én jelent meg Európában, így esélyesnek tartom, hogy a PS5 is az ünnepi szezont célozza majd meg.
2019. aug. 3. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a pénztárcád megengedi és nem szeretnél jó 1.5 évet várni ,hogy játszhass az exluzive cimekkel akkor nyilvánvalóan megéri, ezt neked kell mérlegelni. Esetleg jó megoldás lenne sima ps4 slim 60k körül hozzá lehet jutni amig nem veszel ps5-öt ha ez a terv.
2019. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2020 végét tudok én is.


"A ps5 visszafelé lesz kompatibilis szóval lesz rá elég tartalom már akkor mikor kijön."


De oda meg minek 5, amikor a 4-en is mennek? Ergo várjon valaki másfél évig arra, hogy vehessen egy 5-öt (ami nyilván egyáltalán nem lesz olcsó az elején), amivel a 4-re kijött játékokkal játszhat? Sok értelme lenne, mondhatom.

2019. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!