Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri a ryzen 5 3600X a felárat?

Megéri a ryzen 5 3600X a felárat?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a sima 3600 és 3600X között átlag felhasználásra mennyire éri meg a felárat?

2019. júl. 29. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszerűen akarunk fogalmazni akkor az X-es a gyárilag húzott változat.


Szerintem nem éri meg a felárat. De ahogy látom még egyiknek sincs beállva az ára mert csak elvétve találni a boltokban.

2019. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, a sima jobb választás.
2019. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Viccet félretéve tényleg nem. Tele van videókkal a Youtube is amik bizonyítják. Eleve papíron is csak 200mhz a különbség amire boostolni tudnak. 4.2 VS 4.4 Ghz.


Még akkor is alig van különbség ha valaki 1080P-n hasonlítja össze a kettőt egy RTX 2080 super vagy TI vel. Egy átlagos gamer semmi különbséget nem tapasztalna. Az X egyedüli tényleges előnye szerintem a jobb gyári hűtő. De az árkülönbségből ha túl hangosnak találod a sima változat hűtőjét, vehetsz egy olyan hűtőt ami az X változatét is simnán lenyomja minden szempontból.


Hány HZ es a monitorod kérdező vagy hány FPS lesz a cél? Mert igazság szerint ha csak 60-75 HZ es tökéletesen ellenél egy 40 ezres 2600 al is.

2019. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat utolsónak írom, hogy egy gtx 1070 mellé lenne ill. Egy full HD 144hz-és monitorhoz. Azért gondoltam a ryzen 3xxx mert újabb és fejlettebb mint az előző ryzenek
2019. júl. 29. 14:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Fps meg minél több annál jobb :)
2019. júl. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!