Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan szabadítsak fel sok...

Hogyan szabadítsak fel sok helyet a C: meghajtón?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan szabadítsak fel sok helyet a gépemen(minimum 10gb) úgy, hogy nincs D: meghajtóm. Csak a C: van. jelenleg 857mb szabad helyem van. Próbáltam lemezkarbantartóval de az csak 100mb-t szabadított fel és CCleanerrel is próbáltam de az csak pár kb-ot törölt. A lomtár üres, és a letöltések nevű mappába sincs semmi. Amilyen programok vannak rajta azok közül egy felesleges sincs.

Windows 10 Pro 64bites

-Válaszokat előre is köszönöm

U.I.: Ja és ha lehet csak értelmes válaszokat légyszíves ;D



2019. júl. 23. 22:54
1 2
 11/16 Shaddark ***** válasza:

Szerintem csak elolvasott valamit a win98-as időkből és ketté particionálta a meghajtóját C-re meg D-re teljesen feleslegesen.


A cleanmgr-ben rákattintottál a "rendszerfájlok törlése" gombra?

[link]

2019. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

#1. TÖRÖLD KI A WINDOWS10Es SZ4RSÁGOKAT!! Ez a legfontosabb.

vezérlőpult>programok és szolgáltatások>Programok és ott töröld ki a felesleges/nagy programokat!



#2. Gépház! Onnan TILTSD LE a többi win10es szemetet. Pl: XBOX(sok helyet foglal, eszi az fpesedet, és hogy érezd a törődést: S z4rt sem ér!!), Rádiós kapcsolatok!!??!

stb.... Gépház>Adatvédelem (hmm.. nem is tudom miért lett ez a neve 'adatvédelem'! Rádiós kapcsolatokat hallgat le!)

2019. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Én őszintén fel raknék egy win7et/win 8at mert azon NINCS ennyi szemét, amivel semmit sem érsz :/
2019. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fájlkezelőből próbáltál rendszerszemetet törölni?


Windows gomb+r

Írd be: %temp%

Nyomd meg a ctrl+alt-ot!

Töröld ki az összeset!


Ugyan ezt mégegyszer, csak ne '%temp%'ot írj be, hanem csak simán temp! és azokat is töröld ki! (temp= ideiglenes rendszerfájlok+cache-lt adatok) magyarul: rendszerszemét.

2019. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező (már) nem kíváncsi a válaszokra..
2019. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 MGéza ***** válasza:
Régebbi rendszer visszaállítási pontokat is törölheted. Elég ha az utolsót hagyod meg.
2019. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!