Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan szabadítsak fel sok...

Hogyan szabadítsak fel sok helyet a C: meghajtón?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan szabadítsak fel sok helyet a gépemen(minimum 10gb) úgy, hogy nincs D: meghajtóm. Csak a C: van. jelenleg 857mb szabad helyem van. Próbáltam lemezkarbantartóval de az csak 100mb-t szabadított fel és CCleanerrel is próbáltam de az csak pár kb-ot törölt. A lomtár üres, és a letöltések nevű mappába sincs semmi. Amilyen programok vannak rajta azok közül egy felesleges sincs.

Windows 10 Pro 64bites

-Válaszokat előre is köszönöm

U.I.: Ja és ha lehet csak értelmes válaszokat légyszíves ;D



2019. júl. 23. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom milyen választ vársz azon kívül, hogy törölj programokat/képeket/videókat
2019. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Amikor még Windows-t használtam, előszeretettel törölgettem a Windows frissítések mappa tartalmát. Rákerestem a neten, és azt írták, nincs rá szüksége a rendszernek.


Igaz, ez még XP alatt volt, de a Win 10-nél is azt írják, hogy ha stabil a rendszered, megszabadulhatsz tőle.

2019. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Futtasd le a lemezkarbantartót és a CCleanert. Néha több GB-nyi helyet is képesek felszabadítani.
2019. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

#3 "Próbáltam lemezkarbantartóval de az csak 100mb-t szabadított fel és CCleanerrel is próbáltam de az csak pár kb-ot törölt"


Tapsvihar aranyapám.

2019. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

WinDirStat megmutatja hogy mi eszi a legtöbb helyet.

VGA driverfrissítésnél is megtartja arégi verzókat, az is törölhető

2019. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Lemezkarbantartót ha rendszergazdaként indítod úgy több helyen is keres mint alapból.
2019. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt sem ártana tudni, hogy mekkora a rendszerpartíció, mert egy 64 bites Windows simán foglalhat 30-40GB-ot is.
2019. júl. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mekkora kapacitású az C meghajtó, amin helyet szeretnél?
2019. júl. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kitörölheted a C:\windows\temp nevű könyvtár tartalmát is nyugodtan.
2019. júl. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Bemész a boltba és veszel nagyobb lemezt.

Nem, nem akkorát. Jóval nagyobbat.

2019. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!