Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan szabadítsak föl még...

Hogyan szabadítsak föl még helyet a C meghajtón? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Üdv!

Sims 3-nak és 3 kiegészítőnek kellene a hely.

Van ugye a C és a D meghajtóm a C-ről minden fölösleges dolgot letöröltem már(képszerkesztők,fölös fájlok,képek stb),ami kellett meg átmentettem a D-re de még így is a C 50GB-ból 1 GB szabad helyet mutat.Pedig már tényleg csak a Sims kiegészítők és a win 7 által fölrakott dolgok vannak meg alap dolgok pl.: acrobat reader,shockwave player,vlc m.p.,chrome és kb semmi több.

Hogyan szabadítsak föl még helyet hogy jobban fusson a sims és hogy egyáltalán legyen helyem?

Már lemezkarbantartóztam is kb egy forintot nem ért neki.

Segítsetek kérlek,nem nagyon értek hozzá!

Előre is köszi:)


2012. júl. 21. 17:02
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:
cc cleaner vagy tuneup programokkal, törölheted az ideiglenes tárolókat (temp, temporaly internet files, stb stb ) , az elavult rendszervisszaállításai pontokat, és azzal nyerhetsz több GB-ot :)
2012. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán egyszerűbb lenne a Sims-et a D-re tenni, nem?
2012. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MaXXeGee ***** válasza:

Igaza van a ketteskének, de az 1GB szabad hely akkor is nagyon karcsú a C meghajtón, virtuális memóriának is kell hely.

C meghajtón érdemes mindig legalább 10%-ot szabadon hagyni

(De minimum 5GB-ot)

2012. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.en is gondoltam mar ra h atrakom de akkor a program files-ból rakjam át a D-re az EA games mappát es ennyi?
2012. júl. 21. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Bemész a vezérlőpultba, és uninstall, utána újratelepíted a másik meghajtóra.
2012. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!