Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van olyan kevés tárhely...

Mitől van olyan kevés tárhely a C meghajtón?

Figyelt kérdés
nézem hogy milyen programok vannak rajta és egyik se foglal el sok helyet,és mégse tudok feltelepíteni olyan játékokat,amiket úgy kb fél-1 éve még simán elvitt. Miért van ez?
2012. jún. 7. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A rendszer folyamatos használatával egyre inkább nő a foglalt terület. A programok fájljai, ideiglenes fájlok, a rendszer saját biztonsági másolatai, a lapozófájl, rendszer-visszaállítás, a hibernálási fájl ha aktív a funkció, kis mértékben a biztonsági frissítés is mind-mind olyan tényezők, amik elkezdik felélni a tárterületet.


Ha kb. havonta lefuttatsz egy rendszertisztítást (CCleaner például), azzal néhány GB helyet fel tudsz szabadítani, és a rendszer is valamivel gyorsabb lesz. Azok a programok, amikre nincs szükség, azokat pedig törölt, és ellenőrizd hogy mindenhonnan eltűntek-e a fájljaik (például a Dokumentumokban marad-t valami).


Ezen kívül amit a Dokumentumokba, vagy az Asztalra mentesz, az szintén a rendszerpartícióra kerül, és ott foglalja a helyet.

2012. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+Ha nézel online filmet, az is foglalhatja a helyet. Nekem is volt , hogy csak fogyott a hely fogyott, és nem tudtam rájönni, hogy miért. Jobban utána néztem, és kiderült, hogy le is szedte közben. C meghajtóra nyomsz egy lemezkarbantartót, és nézd ,meg hogy mit bírsz kitörölni. Run mezőbe beírod, hogy %temp%, és töröld a tartalmát. Evvel is tudsz egy kis szabad helyet nyerni.
2012. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!