Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fontos, valaki legyen szíves...

Fontos, valaki legyen szíves segítsen! Aki ért a programokhoz, Divx, stb. mit csináljak? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Szeretnék filmet nézni,de divx lejátszó szükséges hozzá...az meg is van,viszont nincs hang rajta,valami olyasmit írt ki angolul, hogy vmi ilyesmit kéne letöltenem ahhoz hogy legyen hang: Dolby AC3 Audio (code 8192) install Directshow decoder. nem vagyok benne biztos hogy ezt töltöttem le, de végül is mindegy is, mivel tömörítve van és nem tudom megnyitni, mert azt írja ki hogy vásároljak winrar regisztrációt...:S valaki tud segíteni?
2010. júl. 7. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez kell, ha jól értettelek...

2010. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy tölts le onnan egy másik lejátszót: pld az MplayerHomecinema vagy a VLC alapból lejátszik szinte mindent, nem kér új kodeket
2010. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!