Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nemjó a jelszó ehhez a...

Miért nemjó a jelszó ehhez a rarhoz? Az oldalon azt írják ez a jelszó, de ezzel nem nyitja meg (lent a részletek! )

Figyelt kérdés

szal leszedtem egy filmet innen:

[link]

a jelszó a szerző szerint ez: [link]

de nem nyitja meg,biztosan nem ez a jelszó.most mit csináljak?fel tudom valahogy törni?kösz előre is!

(ha rossz témakörben lenne,akkor jelezné valakI?)


2011. okt. 12. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
És melyik film a sokból. Az elsőnek már a linkje sem él...
2011. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi elnéztem, mert a második is linknek van itt megjelölve. Vettem a fáradtságot és letöltöttem a Megaupload-ról (6 perc) és belenéztem a filmbe. Az a jelszó tökéletes a RAR-hoz, valamit elnéztél. Másolás-beillesztéssel írd be a jelszót. Nekem működik...
2011. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Én is letöltöttem. :)

Viszont nekem másolásra nem, csak úgy fogadta el, hogy begépeltem...?? De végül is jó hozzá.

2011. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másolásra kétszer nekem se fogadta el, de én vagyok annyira lusta, hogy kijelöltem harmadszor is és ment. Jó...
2011. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz szépen a válaszokat,kipróbáltam és másolással nem jóü,de bepötyögtem és működött..kösz mindenkinek!
2011. okt. 13. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!