Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha laptopot vásárolnék, akkor...

Ha laptopot vásárolnék, akkor ha elmegyek egy boltba, ugye ott helyben meg lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
1 hét mulva fogok laptopot venni, mert akkor gyűlik ki rá a pénz..és már alig várom éjszaka se tudok aludni rendesen mert csak a laptopon gondolkodok...ilyen nagy vágyat nem éreztem még semmilyen tárgy iránt..:) ezért kérdem, hogyha elmegyek a boltba nem-e nem lesz olyan laptop, amit én szeretnék és majd heteket kell rá várni míg megérkezik a rendelés..:S
2010. júl. 5. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor én vettem a laptopomat,azonnal el lehetett vinni.
2010. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedet talán az ezotéria témakörben tedd fel, ugyanis itt senki nem tudja megmondani, hogy pont az a laptop, pont abban a boltban lesz-e raktáron, amit te szeretnél.

De ha felhívod őket telefonon az sokat segíthet. ;)

2010. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod azonnal megvásárolni. Felírják az összes adatodat, lejelentik az APEH-nek, a vám- és pénzügyőrségnek, a hírszerzésnek, meg ahova csak kell. Kb. egy hét múlva két választ kaphatsz: Vagy jogosult leszel laptop-vásárlásra, vagy beraknak egy nagy fekete autóba, elvisznek egy ismeretlen helyre, és hónapokig faggatnak, miért is kell neked laptop.
2010. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja persze...
2010. júl. 5. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a sarki CBA-ban nincs laptop, oda hiába mész.
2010. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!