Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a race07-em...

Miért nem indul el a race07-em? (részletek alul)

Figyelt kérdés
Most win7-em van, ezelőtt vistám volt amin tökéletesn futott, de win7-en azt írja ki indításkor, hogy "a race07 config működése leállt", mit csináljak, lehet hogy nem bírja a win7-et?
2010. jún. 29. 22:20
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Nagyon sok oka lehet. Pl. nem telepítettél valamilyen összetevőt pl.: DirectX, Visual C++, stb. Ez leggyakrabban tört játéknál fordul elő. Eredeti játéknál illetve warez iso-nál már kevésbé.

Első körben én felraknám a legújabb játék patch-eket. Megpróbálnám Windows Vista vagy XP kompatibilis módba futtatni a játékot (ezt megtalálod a parancsikon vagy indító fájl tulajdonságainál a kompatibilitás fülön).

Ha még mindig nem jó, rakd fel a legújabb VGA és chipset driver-eket is.

2010. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írta ki, a kompatibilitást állítottam át XP SP2-re, most már megy.
2010. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!