Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Teljesen új gépre hogyan kell...

Teljesen új gépre hogyan kell felvinni a windows-t? Részletesen le tudná valaki írni? Esetleg?

Figyelt kérdés

...ha a közelben lakik megcsinálni, természetesen nem ingyen?


Vagy részletesen elmagyarázni skype-on vagy egyéb csatornán, lehetőleg "nagyon egyszerű nyelven"? A legjobb még a dirtywindows leírása volt, de ott is sok volt a mozaikszó vagy az átugrott rész, mert "azt úgyis mindenki tudja" /ilyen "piszkálj bele a rendszerbe" dolgok/ (na ja, én nem!)


Megfizetem, ha szükséges, a neteset is, a személyeset nyílván "jobban". Ha esetleg itt élne valaki Érd-Százhalombatta-Ercsi-Tárnok körül, akkor esetleg...?


Mert egyelőre úgy néz ki vettem egy drága papírnehezéket, mivel én nem tudom rá feltenni (az összerakó cég meg 50 ropit kérne érte - ennyi pluszpénzem most nincs).


Nagy az én bajom, már két embert is felidegesítettem itt annyira, hogy ne reagáljanak, szóval jobb ha türelmesebb ember reagál, mivel engem is el kell viselni, ami nem egyszerű, sőt nehéz.


Hajajj... Nem sokat remélek, de azért remélem lesz ennek eredménye.


Nagyon aggódom jelenleg.



#probléma #idegesítő vagyok
2019. jan. 2. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A Windows még az egyszerűebb művelet. De utána az eszközillesztők... Aki számítógépet vesz, annak kellene tudnia hogy operációs rendszer nélkül nem fogja tudni használni. A szerviz feltehetően nem a telepítésért kér 50 ezret, hanem a Windows-ért. Választhatsz persze ingyenes operációs rendszert is, valamlyik Linuxot, de kérdésben Windows szerepel. Azt sajnos meg kell fizetni.
2019. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Na igen, de azt meglehet oldani "máshogy", csak aki eddig megoldotta már nem az ismerősöm, ezért van az, hogy pénzt is adnék annak, aki ezt megcsinálja - hát kvázi helyettem. Programot, szükséges eszközöket adok, ha kell meleg ételt is, plusz jó pénzt, csak valaki csinálja meg, mert nekem nem megy. És mivel mindenki utál, így ismerőseim sincsenek.

2019. jan. 2. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Lopott szoftvert vagy legálisat akarsz feltenni ?
2019. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Windows kulcsot lehet venni már 6 euró magasságában(igaz, OEM kulcsok mennek ennyiért, de amíg nem cserélsz alaplapot működni fog), magáért a telepítésért meg 5 ezernél többet nem hallottam hogy kértek volna bárhol(az is pofátlanság, de azért még ki lehet köhögni).

Pl innen válassz ki egy tetszőleges boltot(már ha w10 kell)

[link]

vegyél egy kulcsot, menj be az első pc boltba és mondd hogy van legális oprendszered csak újra kell húzni, ezt szerintem bárhol megcsinálják, 25-30 perc alatt bőven megvan akkor is ha szarakodni kell a driver telepítéssel.

2019. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legtobb netes leiras pont annyira pontos es hasznalhato mint amit itt irnank le vagy mondanank.

Szoval konkretan hol vagy elakadva?

2019. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

...jó ez nem fog menni.


Akkor azt hiszem majd jöhet az új kérdés, hogy melyik rendszert vegyem meg...


Elég ez, vagy másmilyen kellene? Ez a legolcsóbb, remélem ez is jó lesz "ide, falura"


[link]


Fikázást kérem mellőzni.

2019. jan. 2. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ures az osszerako.
2019. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyszerű. Ezért vagyok én bajban, mert ami számtech az nálam mindig katasztrófa (ahogy a barkácsolás, a vezetés meg minden aminek köze van a műszaki dolgokhoz.)


Hjah, akkor majd este visszatérek ezzel, most menni kell a gályára, már készítik a korbácsot.

2019. jan. 2. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!