Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gyermekemnek szüksége lenne...

A gyermekemnek szüksége lenne egy számítógépre, mert nélkülözhetetlen az egyetem miatt. Honnan szedjek annyi pénzt, vagy hol vehetnék működőképes gépet nagyon olcsón?

Figyelt kérdés

Rokkant nyugdíjas vagyok, egyedül nevelem a gyermekem. Egyetemre jár, így a neptun miatt szüksége van netre. Nem tudom már az albérletet fizetni, mert nem bírom anyagilag, így hazaköltözött. Most mi legyen ám, ithon nem hogy net, gép sincs, és nincs pénzem. Mit tegyek? Honnan szerezzek olcsón?


Javaslatok?Köszönöm.


2010. jún. 27. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Üdv!Nem tudom mennyit szán a számítógépre, jelenleg itt találtam új, tanuláshoz és internetezéshez való gépet.Az ára 44 990Ft + ÁFA.Ha lehet, kérem adjon egy bizonyos összeget amelyet ki szeretne a gépért adni.
2010. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok: linket nem adtam: [link]
2010. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Talán menjen el a gyereked nyáron dolgozni. Illetve egyetem mellett is dolgozhat, én is azt teszem.

Nem mondom, hogy egyszerű, de mivel kisebb testvéreim vannak, úgy érzem, nem fogadhatom el a szüleimtől az amúgy se sok pénzüket.

Esetetekben ugyanez áll fenn, szóval beszélj a gyerekkel. Egy egyetemista már el kellene tudni tartani magát. Én pl délután-estefelé dolgozom, hétvégén tanulok. Persze így kimarad a legtöbb buli, de azt amúgy sem engedhetném meg magamnak.

Ne haragudj, de nagyon szomorú, hogy az egyetemista gyereked mindenben téged akar lehúzni :(

2010. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ja és gépkérdés: kérdezd meg az ismerőseidet, hogy nincs-e felesleges régebbi gépük. Esetleg alkatrészük. Én nem adnék ki 40e-t egy pc-re, használtan 70-ért vettem egy sokkalta jobb laptopot, ez nagyon drága. De ha valakinek van régebbi gépe, akkor azzal úgyse tud mit kezdeni és valószínűleg eladja olcsón vagy odaadja ingyen. Kb 10ezerért lehet szerezni egy netezésre alkalmas gépet.

Addig is a gyereked menjen könyvtárba vagy teleházba, ott is tud netezni.

2010. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

+1 - Talán menjen el a gyereked nyáron dolgozni.

+1 - Addig is a gyereked menjen könyvtárba vagy teleházba, ott is tud netezni.

2010. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem van egy eladó gépem!

Internetezésre,játékra,tanulásra tökéletes.

45000FT-ért adnám.

Azért adom el,mert nyertem egy új gépet!

2010. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Keresett és foamatosan keres is állást, csak végzettség nélkül nem egyszerű.


A teleház pedig kilőve, kis faluban élünk, a legközelebbi város 30 km.


Úgy gondoltam, talán 40-ért tudnék neki venni egyet az már jó lenne, feltéve ha működik is a gép, programok is vannak rajta, én nem igazán értek ehhez.


Most csak-csak megoldotta, a nővéremék segítettek, én is onnan írok, de ez nem meggoldás, hogy folyton kölcsön adják a kislányuk gépét, nincs pofám már hozzá, főleg hogy tudom, nekik is kell.


Kedves utolsó!

Érdekel a dolog, ha rendben van a gép, és a környéken élsz. Szabolcs megyéből írok.

2010. jún. 27. 13:35
 8/20 A kérdező kommentje:

Valaki írta, hogy a gyermekem le akar húzni. Ez tévedés, nem igaz. Szeptemberben még dolgozott, de elvesztette az állását, azóta semmi. Megy és próbálja, de nem veszik fel sehova.

A gépet nem kérte, én látom, hogy stresszel, ideges, mert ez sem megy könnyen, az sem, csak magába fordul, boldogtalan.

Látom, hogy bántja, hogy másnak mindene megvan még sem tanul, ő mindent megtesz, de nehéz így szegényként. Sokan kinevetik, mert nem divatos farmerban jár stb. Én nem értem ezt a világot.

2010. jún. 27. 13:39
 9/20 anonim ***** válasza:

Budapesten nem a legmodernebb (P4-es) használt gép van már 12 ezertől, síkmonitor hozzá, Windows-ból jó a tört is, ha jó a térerdő, az USB modemes, feltöltőkártyás net is megteszi. Attól függ, melyik mobilcégnek jobb nálatok a térereje. Ki lehet hozni az egészet 40 ezerből.

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

T-Com és a Vodafone is kinál netbookkal együtt netet, nézzétek meg ezeket: [link]

[link]

Ráadásul RÉSZLETRE!

2010. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!