Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A sims 2 Egyetem-ben hogy...

A sims 2 Egyetem-ben hogy tudom el küldeni a sim-eket az év végi vizsgára?

Figyelt kérdés
mert nincs olyan hogy el küldés és maguktól se akarnak el menni pedig rendszeresen jártak az évbe az egyetemre :(
2009. nov. 15. 15:20
 1/1 anonim válasza:
Rákattintasz a simre kijön egy olyan menüpont is hogy főiskola ott a záróvizsgára menni(ezt csak akkor tudod megtenni ha félévi vagy év végi záróvizsga jön) amikor meg már végzős akkor is ugyanígy.... de ha csalással akarod úgy hogy befejezze rögtön az egyetemet akkor meg beírod a titkos kódot( boolprop testing cheatsenabled true) a shifttel rákattintasz a simre kijön egy olyan menüpont hogy spawn megkeresed hogy semester tester rákattintasz megjelenik egy alma arra rákattintasz kiválasztod hogy GRADUATE gyorsan elküldöd záróvizsgára ahonnan 4-es átlaggal lediplomázva tér haza...
2010. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!