Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a laptop?...

Szerintetek jó ez a laptop? [tovább lent]

Figyelt kérdés

[link]


Nekem tetszik a laptop,mert jól néz ki,meg az ára sem rossz,meg még új is,de az az igazság,hogy nem nagyon értek a laptopokhoz...Elolvastam mindent a hirdetésben,de szeretném kérni a ti véleményeteket is:D


2010. jún. 21. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Grafikus kártya: Ati Mobility Radeon HD 4200; na az ati kaki!Ja és freedos op-rendszer van rajta,nagyon sok munka lenne ezzel a gépel,DE ha tetszik vedd meg!
2010. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mondjuk,hogy jó legyen mennyit kell rá fizetni még + ba? [a telepítős cuccokkal nem lenne gond,mert az utcába is vannak ilyenek akiknek megvannak a programok,meg minden 2. ismerősünk ért hozzá:)]
2010. jún. 21. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nem azért mondom, de Lenovo meg asus már kissé cikik nyilvános helyeken...
2010. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már nem azért,de kit érdekel,hogy mi a márkája,ha egyszer nekem megfelel...nem nagyon izgat ki mit mond rá.Ha nem tetszik nem kell nézni!! Ennyi:D
2010. jún. 21. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


HÁt, nem rossz, nem egy gamer laptop, de kis igényű játékok elmennek rajta! Ha netezni akarsz, arra tökéletes!

1. AZ ATI nem szar, nekem is az van laptopba, és azért, mert nem 1GB, meg nem nyolcjegyű szám a típusa, azért jó, szerintem nem itt a gond.

2. A gond ott van, hogy nincs hozzá op rendszer! El kell döntened, hogy mit akarsz hozzá venni/használni. Nem tudom, mit használsz eddig a gépeden, ha nincs otthon egy szabad XP, vagy netán Win 7, akkor el kell menni venni egyet. Nem tudom, XP-t lehet-e kapni még, lehet van ismerősöd, akinek otthon van egy nem használt. A Win 7 30.000 FT környékén van! Vagy használhatsz Linuxot, ahogy gondolod.


Amúgy nem rossz gép!

Vedd megy nyugodtan, csak legyen garancia, és old meg ezt az op rendszer gondot. Sok sikert a laptophoz!!!

2010. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépen,biztos van valamelyik ismerősömnek hozzá program:) Most kinyomtattuk a hirdetést és Anya bevitte a munkahelyére megkérdezni,hogy milyen,mert egy fiú nagyon ért hozzá ott bent:) de akkor úgy látszik,hogy jó:) Köszí még egyszer:)Amúgy igen netezésre szeretném:)Nem vagyok az a hű de nagy gép játékos:)
2010. jún. 23. 12:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy van rá garancia azt hiszem,hogy 1évig:)
2010. jún. 23. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek: Az ati kaki? Hát mi a jó? Az intel GMA? xD Intelnél sz@rabb vga-kat még nem láttam. Az nvidiák még jók, de az intel...

Intel<Nvidia<Ati


Jó kis laptop ez FIFÁk elmennek rajta, meg NFS-ek is(shiftet kivéve) szerintem.

Jobbat nem nagyon találsz,de a ha a "használt" is megfelel (elméletileg újak), akkor inkább ezek közül választanék:

[link]

[link] WINDOWS 7-tel !!!


És szerintem ezek között még érdemes szétnézni:

[link]


Az Acer Aspire-ok nagyon jók főleg ár/teljesítmény arányban!!

2010. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát azt mondták az őseim,hogy ne vegyünk használtat,mert ha már veszünk akkor újat:) Amúgy köszíí a linkeket,megnézem őket:)De ha azt mondjátok,hogy jó akkor szerintem ez mellett döntünk:)
2010. jún. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!