Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami baj van a hangkártyámma...

Valami baj van a hangkártyámmal? Lentebb leírom, hogy pontosan mi a bajom.

Figyelt kérdés
Nem rég újra kellet telepíteni a gépet.Meg volt minden illesztőprogram és minden működött addig amíg meg nem akartam nézni egy filmet.Amint belekezdtem a zene hangos volt, és nem lehetett érteni,hogy mit mondanak.Megprobáltam egy másikkal.Ott egyáltalán nem játszott le emberi hangot.Ugyan ez van a san andreas nevű játékkal.Össze vissza vannak hangok.De viszont ami a CD-n van film azt tökéletesen le tudtam játszani és a zekéket is.Ilyenkor mit lehet tenni?NAGYON FONTOS LENNE KÉREM SEGÍTSETEK!
2010. jún. 19. 00:21
 1/4 anonim válasza:
Próbálj meg letölteni egy frissebb drivert a hangkártyádhoz és azt feltenni!
2010. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már probáltam,de ez sem segített.
2010. jún. 19. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg a drivereket az eszközkezelőben telepíteni.

nekem hasonló volt és az eszközkezelőben kellett a drivert telepítenem

2010. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már megpróbáltam,de közben félig sikerült valami.A san andreas nevű játékon a hangot úgy sikerült megcsinálni hogy

futtatam a dxdiag fájt és a hangnál valami gyorsítást levettem.A filmek pedig nagyvalószínüséggel azért rosszak mert a D: meghajtón voltak és amikor újra raktam a géped sérültek.Azért köszönöm a válaszokat és a segítséget!

2010. jún. 21. 03:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!