Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a hangkartyammal...

Mi a baj a hangkartyammal esetleg a skype-al?

Figyelt kérdés
Van 2 asztali szamitogep a csaladban es ha skype-ot hasznalok en hallom a hivott felet de o nem hal engem.Azaz a mikrofon resze nem mukodik hiaba vannnak jo helyt a huzalok.Mit kell bealitani ha a hangkartyam nincs az alaplapra integralva ,mivel van egy laptopom is ahol viszont az alaplapon van a hangkartya es tokeletes a skype?
2010. szept. 10. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem külön hangkártyád van.

Nézd meg a típusát és keress hozzá driver-t. Esetleg ellenőrizd, hogy a skype-ban nincs-e letiltva a mikrofon, vagy a hangbeállításoknál (vezérlőpult/hangok).

2010. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a hangkartya drivert istalaltam CD-rol amit vele kaptam nem hinnem hog ynem lenne tokeletes de ki tudja....Ugyanaz a helyzet mindket asztali gepnel es ugyanugy instalaltam mindharom gepre azaz a laptopra is a skypot.Laptopon megy mig a ket asztalin nem akar a mikrofon resze mukodni.
2010. szept. 10. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

És a másik ellenőrzés???


Vezérlőpult/hangok és audioeszközök-/-audió vagy hang fülnél hardver kipróbálása

2010. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia.Sajna nem voltam gepkozelben.Tehat amit eddig otthon kiprobaltam az a sound blaster kartya programja volt felhuztam a mikrofon hangjat de egy erdekes zugason kivul semmit sem hallok megprobalom amit javasoltal.Egyeb otleteket szivesen varok.
2010. szept. 13. 11:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi.Megoldodott a kabelt tettem rosz jhelyre fene se gondolta volna hogy a roszazsin heley a kek-hez kell csatlakoztatni.Biztos azert mert nem alaplapon van a hangkartya.
2010. szept. 14. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!