Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A gépemnek a...

Mit csináljak? A gépemnek a hangja akadozik. Lehet hogy a hangkártyámmal van a gond?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Driver hiba Direct X, vagy csak hoki a gép, így ezt nehéz megmondani, vagy vírus offold le Formattal a C:-t és húzd újra a rendszert !
2010. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már rengetegszer újratelepítettem a gépet és még mindíg fojtatja. Nem hiszem hogy a Direct-x mert én mindíg a legújabbat töltöm le. Ha valakinek van ötlete akkor várom a válaszokat. Előre is köszönöm.
2010. márc. 12. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem a processzorod pörög folyamatosan, nézd meg a feladatkezelőben mi terheli
2010. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha zenét halgatok akkor is csak 5% a CPU használtság átlagosan... Most mit tegyek?
2010. márc. 13. 10:29
 5/10 A kérdező kommentje:
És nyugalmi állapotban (Amikor csak internetezek) akkor 1-2 % os
2010. márc. 13. 10:31
 6/10 anonim válasza:

Első körben én átmozgatnám a hardverösszetevőket. Aztán oprendszer, directX és driver reinstall. Nem tudom, hogy milyen régi a konfiguráció. Ha esetleg régebbi, akkor az is lehet, hogy a régebbi hardver nem szereti az új drivereket, directX-et... Esetleg ha integrált soundcard-ról van szó, akkor egy bios reset is indokolt lehet. Ha ezek nem oldják meg a problémát, akkor valószínüleg hardveres gondod van. Próbálj meg egy másik hangkártyát. Elég olcsón lehet már kapni 5.1-es (96khz/24b) HD kártyákat. Lehetséges, hogy a mostani sem rossz, csak hardverütközés lépett fel. A kedves, aranyos Windows rendszerekre sajnos jellemző ez a betegség. :S Integrált esetén új kártya behelyezésekor mindenképp tiltsd le az alaplapi kártyát.

Remélem tudtam segíteni.

üdv.

2010. márc. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön hangkártyát! Ha azzal műkszik akkor behatároltad a hibát.
2010. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem is ez volt. és alaplapot kellett cserélni:S de azért gondolom ez nem minden esetben van igy:D
2010. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szexeld teherbe
2010. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valószínűleg vagy mint elöttem írták driver vagy CPU leterheltség nekem pl ha egésznap megy melegedéstől szokott ha gamelek
2010. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!