Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz megcsinálni?

Jenci kérdése:

Miért olyan nehéz megcsinálni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,ha valaki megválaszol egy kérdést normálisan,vagy esetleg további információt kér,hogy normális választ adjon,akkor a kedves kérdező lusta egy "köszönöm" szót leírni vagy további infót adni.
2010. jún. 4. 08:52
 1/4 anonim válasza:

42!

Am ez egy buta kérdés. Az emberek gyarlóak és vétkeznek, még az ellen a felebarát ellen is, aki kitárta a karjait, és segített a bajban.


Na szóval mert úgyse tudod ki kicsoda, szal akármilyen bunkó is lehet, ha indít egy új kérdést, tiszta lap lesz... felesleges köszöngetni. Illene, de felesleges.

2010. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ez egy költöi kérdés volt,csak engem nagyon idegesít!
2010. jún. 4. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A további info engem is zavar. Ha kérdez valaki valamit és "hülye" hozzá, akkor legalább annyit megtehetne h válaszol még a plusz kérdésre.
2010. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 czibles ***** válasza:

gondolom rájönnek, hogy hülyék hozzá és inkább megkértek egy ismerőst, hogy csinálja meg nekeik.


mondjuk engem is az zavar inkább, ha visszakérdezek egyéb plusz indóért és nem válaszol rá.

2010. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!