Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt nehéz megcsinálni? Bele...

Ezt nehéz megcsinálni? Bele se szólhatok?

Figyelt kérdés

Szerettem volna egy ilyen műkörmöt:

[link]


Bementem a körmöshöz és ugyanezt a képet megmutattam neki hogy ez lenne az elképzelésem.

Rávágta hogy ez hogy néz már ki...

Hát én úgy voltam vele hogy nekem tetszik, és úgyis én fogom viselni.

Elkezdte, de fura volt hogy hiába mondtam neki hogy én porcelánt szeretnék mégis zselével csinálta (2nap múlva el is kezdett levegősödni) amikor oda ért hogy a minta felkerült volna hát 2.próbálkozás után kijelentette hogy ezt lehetetlen megcsinálni.

Így kaptam rá egy egyszerűbb pillangót (én szép kéket akartam de a csaj végül türkiszt használt) : [link] - valami ilyesmit.

Eléggé lelombozott a dolog. Ha tudom ezt akkor meg se csináltatom mert nem ilyen "egyszerű" mintát akartam, én azt hittem nekem is van beleszólásom.

Még hazafele vettem egy fekete díszítőlakkot és anyu körmére megcsináltam ugyanezt a mintát. Csak egy kis koncentrálás kellett meg türelem.

Mit gondoltok?


2011. aug. 5. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Ez az ember egy barom. Az a dolga hogy a megrendelő kéréseit teljesítse erre nem azt csinálta. Nagyon gyorsan váltsad le a műkörmösöd
2011. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen is jogod van beleszólni,mivel a te körmöd.Én ki se fizettem volna,vagy adja vissza.Hisz egyáltalán nem azt csinálta amit te akartál,még ilyet..
2011. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy h.ülye a körmösöd, már ne is haragudj meg. Eleve ha leáll hisztizni nekem, hogy ilyen ronda, olyan ronda, akkor megmondom neki, hogy oké szia, megyek máshoz. Majd máskor nem mész oda.:S Amúgy az eredeti minta, amit szerettél volna, nagyon aranyos:)
2011. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi, én is megláttam és megtetszett mert nem mindennapi de nem is giccses:) De sajna nemhogy nem jött velem szembe az utcán de még velem se jött...

Nem megyek vissza hozzá, inkább másnál fogom leszedetni és újracsináltatni ilyen formájúra és valószínű más meg tudja csinálni a mintát is mert ha én otthon meg tudtam csinálni...

Tudjátok az az érzés hogy húú dejóó lesz alig várom már hogy kész legyen - és úgy jöttem ki hogy: remélem mihamarabb lenő..

2011. aug. 5. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülye a körmösöd, már ne haragudj. Legközelebb menj máshoz!
2011. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Keress új műkörmöst. Milyen már, hogy megmondja, hogy milyen legyen a körmöd - és még nem is szép az a pillangó, szerintem, bocsi. Úgy értem jó lenne, de eléggé összecsapott munkának tűnik nekem. A cicás köröm viszont irtóédes. (:


22L

2011. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is néztem hogy megmondja. Azt hittem csak egy vélemény, mert ugye volt olyan másnál hogy elmondta hogy SZERINTE mi állna jól, de akkor nem egy konkrét elképzeléssel mentem.

Úgyhogy most mielőtt megyek valakihez, lehetőleg akkor jelentkezek be amikor csinálja valaki körmét, lássam hogy mi csinál... meg ismerősök véleménye!

Ezek szerint nem is olyan "hogy néz ez már ki" a cicás köröm :) nem néztek volna vele lököttnek :D

2011. aug. 6. 21:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
de bunkó már :O az egy dolog hogy megmondja hogy SZERINTE mi lenne jó de hogy megcsinál egy teljesen mást amit kértél,ráadásul bénán...én tuti nem fizettem volna ki
2011. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
dejó a minta amit kiválasztottál :O nekem jó a műkörmösöm, lehet megcsináltatom vele :D
2011. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
húú,nekem is ilyen minta kell,tök jó...én sarkon fordultam volna,ahogy elkezd rinyálni...inkább mondja azt h béna és ezt nem tudja megcsinálni...
2011. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!