Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt nehéz megcsinálni? Bele...

Ezt nehéz megcsinálni? Bele se szólhatok?

Figyelt kérdés

Szerettem volna egy ilyen műkörmöt:

[link]


Bementem a körmöshöz és ugyanezt a képet megmutattam neki hogy ez lenne az elképzelésem.

Rávágta hogy ez hogy néz már ki...

Hát én úgy voltam vele hogy nekem tetszik, és úgyis én fogom viselni.

Elkezdte, de fura volt hogy hiába mondtam neki hogy én porcelánt szeretnék mégis zselével csinálta (2nap múlva el is kezdett levegősödni) amikor oda ért hogy a minta felkerült volna hát 2.próbálkozás után kijelentette hogy ezt lehetetlen megcsinálni.

Így kaptam rá egy egyszerűbb pillangót (én szép kéket akartam de a csaj végül türkiszt használt) : [link] - valami ilyesmit.

Eléggé lelombozott a dolog. Ha tudom ezt akkor meg se csináltatom mert nem ilyen "egyszerű" mintát akartam, én azt hittem nekem is van beleszólásom.

Még hazafele vettem egy fekete díszítőlakkot és anyu körmére megcsináltam ugyanezt a mintát. Csak egy kis koncentrálás kellett meg türelem.

Mit gondoltok?


2011. aug. 5. 17:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:16


hova jársz körmöshöz?

2011. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat (mintára :)

Leszedettem mert a zselé levált a szabadszéleknél és olyan vastag volt a körömágynál hogy tört, beleakadt mindenbe,aláment minden (ahogy gondoltam...) de alig kellett reszelni mert szószerint le lehetett pattintani! de a saját körmömnek semmi baja nem lett szerencsére.

Ma megyek egy másik körmöshöz, megmutatom neki is a képet hogy meg tudja-e csinálni (a fodrászommal egy szalonban vannak és ahogy elnéztem eddig elégedett visszajáró vendégei vannak akik nem egyszerű körmökkel távoznak).

2011. aug. 9. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!