Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékot ajánlanátok 2...

Milyen játékot ajánlanátok 2 16éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egymás ellen vagy egy csapatban játszani.. Sims korszakon túlvagyunk :) De őszintén szólva elég bénácskák vagyunk mindketten, szóval valami nem túl bonyolult dolog kéne :D
2010. jún. 3. 19:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
micimackó kalandjai
2010. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Én az Elder Scrolls 1-gyel játszom :) 94-es dosos játék. De veszettül imádom :D
2010. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 White Fang ***** válasza:
Én meg inkább a játék helyett a tanulásra terelném a lányok figyelmét. :)
2010. jún. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nyáron nem a tanulásra fordítom az időmet :) meló után majd jól esik egy kis pihi játék formában.


Rákerestem az Oblivionra, tényleg jól néz ki, csak az a baj hogy ebben a gépben egy utolsó integrált cigányfos videókártya van ami nem támogatja a shader 2-t :/


( gta-snak : én azért untam meg a samp-t, mert sok volt a cheater.. :) )

2010. jún. 4. 13:06
 15/19 anonim ***** válasza:
Írd le a géped adatait, és akkor megpróbálok szerezni nektek egy másik jó játékot, de ha egyszer lesz egy jó gépetek, az obbliviont nagyon ajánlom. Egyébként a stratégiai játékokkal ,hogy álltok?
2010. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Stratégiával hadilábon, szerintem pocsék unalmas az egész.Egyébként írtam privátot! :)
2010. jún. 4. 18:02
 17/19 anonim ***** válasza:
Worms :D Tetszeni fog
2010. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 White Fang ***** válasza:

Nyáron tanulás helyett irány a strand meg horvátország.

Két 16éves lány otthon gépezik.. omg kocka sunák....

2010. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni hogy lányok hogy tudnak CS-vel játszani, le a kalappal. Az én osztályomban a lányok vagy nem játsszanak vagy max. Sims, esetleg GTA.
2010. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!