Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékot ajánlanátok 2...

Milyen játékot ajánlanátok 2 16éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egymás ellen vagy egy csapatban játszani.. Sims korszakon túlvagyunk :) De őszintén szólva elég bénácskák vagyunk mindketten, szóval valami nem túl bonyolult dolog kéne :D
2010. jún. 3. 19:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
55%

Vibrátor, kamera, internet.

Bocs :)

2010. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Counter Strike 1.6 :D
2010. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
első: kössz az értelmes választ, de akkor már inkább egy fiút vennénk be... :) ez nem felkérés volt :D
2010. jún. 3. 20:08
 4/19 anonim ***** válasza:
cs 1.6 tényleg jó,de azért nem árt mellétek 1-2 jó játékos,sok kocka előszeretettel üvöltözik az újakkal
2010. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha megmondanád milyen fajtájú játkokat szerettek akkor talán többet tudnánk segíteni, érdekel-e valami téma különösebben, pl sci-fi ,középkor, 2. világháború. játék fajtában én olyanra gondolok mint autóversenyzős, lövöldözős,logikai, stratégiai,szerepjáték,szimulátor stb.. Írd meg a választ és akkor talán tudok mondani pár jó tippet.
2010. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

a lövöldözős játékok annyira nem jönnek be,sem a sci-fi, inkább akkor középkori kardozós :) ( tesóink pedig wow, illetve metin 2 megszállottak ) a lényeg, hogy ne legyen unalmas, se élvezhetetlenül nehéz

cs 1.6 volt már nagyon sokáig, de ráuntunk, úgy mint a gta-ra stb, tehát valami teljesen mást kéne kipróbálni

2010. jún. 3. 20:49
 7/19 anonim ***** válasza:
Left 4 dead,team fortress 2
2010. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

GTA-ra ráunni? Ezt személyes sértésnek veszem, SA-hoz 2 éven át csináltam saját modokat... cserélgesd benne a cuccokat, és nem lehet megunni (igaz, az IV jobb).


Kár, pedig mentem volna szívesen egyébként :D


Ha van rá keret, és az autósokat szeretitek, TDU. Nemsokára kijön a második rész, szóval az elsőből sztem lesz valami olcsóbb változat 2000 környékén. 90 fajta autó van benne, és Oahu szigete (Hawaii) a pálya. AZ EGÉSZ. Egymás ellen lehet nyomulni neten, jó móka.


Más most hirtelen nem jut eszembe. TDU-n és GTA-n kívül mindent meguntam már.

2010. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
középkori kardozósra elsőre nekem a The Elder Scrolls IV: Oblivion jutott nekem eszembe, nagyon szép grafikája van, gyönyörű tájak, rohadt jó történet, magyaritasok.hu-n még fordítás is van hozzá, az az eggyetlen baj vele, hogy ahoz hogy 2-en mehessetek együtt le kell tölteni egy kiegészítő programot. Mert alapból nincs hozzá multiplayer.
2010. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Oblivionhoz van multi? :| gecc, itt virít mellettem az asztalon, kiadás után pár nappal megvettem, azóta is imádom..:|


GTAs

2010. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!