Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A közeljövőben szerintetek...

A közeljövőben szerintetek mikor érdemes vásárolni, például új laptopot?

Figyelt kérdés

Az alacsonyabb vételár az egyik számomra kitűzött cél.

A Black Friday-t (Fekete péntek) Magyarországon ma, azaz Október 17.-én tartják, angolul rákeresve viszont ezt inkább 24.-ére hirdetik. Ilyenkor hagyományosan leárazások vannak amiknek a mértékével kapcsolatban, Magyarországon megszokottan, esetleg hazudnak.

Gondoltam még a római katolikusok karácsonya utáni időszakra és a következő évnek arra a hetére, aminek már az összes hétköznapja munkanap.

Amennyiben szükséges, jellemzem az adott termék(ek)et ami(k)nek a beszerzése személyesen érdekel.

Azt is ajánlhatjátok hogy szerintetek hol keressek rá ilyesmire.



2017. nov. 17. 01:17
 1/3 anonim válasza:
Menny az eDigitálra, ott ma van. Tényleg jók az árak. MediaMarktnal is ma van de semmi. eMagon 24-en lesz. eDigitalt mindenfelekeppen nezd meg.
2017. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont akkor, amikor maximalizálni tudod vele a bevételedet. Készletkisöprések mindig lesznek.
2017. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Olyan egységes terméket próbáltam kinézni (legalábbis árukeresőn) amit

sok helyen árulnak és a népszerűségére bizonyára jó ok van

hogy nehogy elszúrjam a pénzemből adódó lehetőséget.

eMag-nál szétnéztem már korábban, de őket rendesen szidják Facebookon.

2017. nov. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!